Tronditëse, një i ri vetëvaret duke transmetuar live pamjet në internet - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tronditëse, një i ri vetëvaret duke transmetuar live pamjet në internet

Tronditëse, një i ri vetëvaret duke transmetuar live pamjet në internet

· 4 · 719

  • Postime: 27102
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 12-10-2010, 22:52:45
Pamjet që gjenden në këtë video ne nuk i rekomandojmë të shihen nga persona të cilët janë të ndjeshëm.

Gjithsesi po i publikojmë sekuencat shokuese të videos që u transmetua live në internet dhe që është afro dy minuta e gjysmë e ku tregohet një djalë rreth 21 vjeçar nga Suedia i cili u vetëvar në kushte të një depresioni për shkaqe personale.

!

I riu Marcus Jannes, 21 vjecar, e lajmëroi aktin që ndërmori permes nje mesazhi paralajmerues ne internet ne oren 11.01 me oren lokale suedeze, nga vendbanimi i tij

Në vendngjarje me të nisur transmetimi live u nisën mjekë dhe infermierë edhe pse autoritetet u treguan skeptike se akti i paralajmeruar nga Jannes mund të ishte i vërtetë.

Me të arritur mjeket dhe forcat policore, (14.05), panë skenën e frikshme dhe të riun që kishte lidhur kabullin rreth qafës e kishte vdekur rreth orës 13.44 me orën lokale të Suedisë.

Ne mesazhin qe kishte leshuar, i riu Jannes thoshte se ishte nje djale studioz por qe vuante nga autizmi dhe sindroma e Apserger.

Kurse ka shtuar: "Nuk mendoj se jeta me ka shkuar shume keq, perkundrazi ne me te shumten me ka shkuar mire. Por ka momente te keqija qe une nuk i suportoj dot me".

Mediat e huaja qe e publikuan kete lajm gjeresisht diten e sotme, fillimisht jane treguar skeptike per vertetesine e videos dhe aktit veteflijues, kurse policia suedeze nuk ka nxjerre nje komunikate zyrtare.

Gjithsesi, zedhenesja e Policise Suedeze, Lora Thyni deklaroi pasditen e sotme se pati nje rast veteflijimi duke iu referuar pikerisht te ndjerit Jannsen dhe pohoi se jeta e tij nuk u arrit te shpetohej dot.

NOA

#1 ne: 13-10-2010, 01:50:35
Videon nuk kam zemer ta shoh e s'do e shoh... :S

Kam degjuar qe nordiket kane aq shume mundesi t'i realizojne endrrat e tyre ne jete, saqe vjen nje moment qe i kane te gjitha ne vije, ndaj kryejne vetvrasje.
Nuk e di sa e vertete eshte, po budallalleku s'paska fund... ^o)

  • Postime: 3780
  • Karma: +319/-212
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 13-10-2010, 10:37:49
Une e pashe videon, o zot e tmerrshme...

Per mua njerez te tille deshmojne per nje tru te gjymtuar!!!!

#3 ne: 13-10-2010, 15:30:27
E paskan hequr videon... fatmiresisht! :S

Temat e fundit