Tropoja - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tropoja

Tropoja

· 42 · 18775

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

ne: 08-09-2007, 12:35:48
JU LUTEM MA SHUM FOTO NGA TROPOJA JON E  BUKUR   DHE JU PERSHENDES TE GJITHVE NE KET  FURUM
« Editimi i fundit: 01-07-2008, 15:33:53 nga eurogina »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-11-2007, 14:27:12
Urdhero disa video nga Tropoja.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 07-11-2007, 14:28:53
Fotografi nga Tropoja gjen ketu: http://www.galeriashqiptare.net/thumbnails-search-tropoja.html sa te duash.

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 23-01-2008, 12:53:48
pershendetje ka koh qe skam hyr ketu pash ca vido qe mi kishe dreguar flm nga ti .
 
po kujan te tjetet tropojan apo  i ka marr gjumi nejse i pershendes te gjith

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 20-06-2008, 11:06:37
Pershendetje,,,shum shum video te bukura,,, :perqafim

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 14-03-2009, 19:47:17
Liqeni i Fierzes, liqeni im...


Liqeni i Komanit


Liqeni i Kuksit


Rruge per ne Fierze

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 14-03-2009, 19:53:12
Liqeni i Fierzes, liqeni im...


Liqeni i Komanit


Liqeni i Kuksit


Rruge per ne Fierzeshume vende te bukura.... por dhe Valbona nuk ngelet mbrapa per bukuri.. do postoj te henen ca foto qe i kam bere vete atje...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 14-03-2009, 20:17:16
Kisss nuk arrij dot ti hap fotot por ama Valbonen e kam te ngulit ne tru shume vend i bukur....

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 14-03-2009, 20:20:43
Kisss nuk arrij dot ti hap fotot por ama Valbonen e kam te ngulit ne tru shume vend i bukur....

Se mbaj mend dot sa her jam lare ne lumen e Valbones, Liqenin e Fierzes, Liqenin e Komanit, si dhe Liqenin e Kuksit...
Por me shume ne Liqenin e Fierzes, ngaqe mu aty e kam pas shtepine.

Prandaj i postova keto fotgrafi, te me kujtojn ate kohe...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 14-03-2009, 20:23:09
une sjam prej andej por e kam debulese e une Fierzen

Shqiperia ka vende shume te bukura e natyre perle...  :)

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 14-03-2009, 20:31:07
p.sh. ja ku pusi ketu, quhet Kroni i Ujqeve, ne Valbone, ketu kam bere plazh shume here...
Thojn se po erdhe aty naten, te hajn ujqit... • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 14-03-2009, 20:36:16
hahahaa po kaloj naten atehere se mua me njohin ujqerit nuk me hane....

me lejen tende po ta vjedh kete foto po e ve te profili im

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 14-03-2009, 20:47:51
ja dhe nje fotografi kapur dirket nga dritarja e shtepise sime (ose dritarja e te dashures sime, kjo s'me kujtohet me siguri  :P), e drejt ne Liqenin e Fierzes, ose Drinin e Zi


 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 14-03-2009, 20:50:01
e bukur Kisss

ja e ca foto te Valbones

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 14-03-2009, 21:11:00
bukur bukur shejtania e ujkut... :P

Foto i Liqenin Fierze-Koman marre nga tragetiValbona. Kroni i ujqeve, nga siper


Klysyra
Lumi Valbona, ky quhet "Pusi i verdhe" dhe gjate periudhes se veres perdoret nga moshat e reja per tu lare ne lum. Ne vjeshte dhe gjate dimrit banoret peshkojne ne kete zone te lumit.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 14-03-2009, 21:19:24
Wow kjo e fundit qenka fantastike shume shume vend i bukur por na gjej e ndonje foto me ujqer aty.... :P

#16 ne: 14-07-2009, 14:54:52
tropoja vendi me i bukur ne europju peshendes djith tropojanvetung

#17 ne: 14-07-2009, 14:56:31
Nuk po shoh gje.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 09-12-2009, 00:52:40

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 09-12-2009, 00:59:00

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 09-12-2009, 21:56:18
Vertete vende te bukura.
Habiten pse vizitoreve te huaj, i terheq  me teper kanuni i ketyre vendeve sesa bukuria

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 05-01-2010, 22:10:24
 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 05-07-2010, 22:33:51

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 17-01-2011, 10:42:59
Ja edhe disa.. :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 17-01-2011, 10:44:04

Temat e fundit