Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 27-10-2019, 04:33:25 »

Nuk ka dite te mos gjesh ndonje artikull per Shqiperine ne mediat e huaja. Te rrudhet balli kur lexon per politikën sketerr, mafian shqiptare apo  per vandalizma neper stadiume edhe kur nuk luan Shqiperia, ndërsa reklamat per turizmin te kenaqin dhe pse tek tuk lexon e kritiken.
Se fundmi (Dje) lexova nje artikull te nje faqe gjermane per gjendjen e mjeruar, e masakruar te trenave dhe stacioneve te tyre. Ne detaje flitej per linjat e Shkodres dhe artikulli ishte i shoqëruar e me foto per te qeshur e per te qare.
Foto ne mos gaboj ishin bere ne 10 tetor te ketij viti. Vagona te ndryshkur, shume pa dyer e dritare pa xhama. Te gjuajne kalamajte me gura 😁. Uleset te shkaterruara e papasterti ne maksimum. Stationet si ndertesa pas lufte, te braktisura.
Mesa di une jo te gjithë linjat funksionojne. Ne Elbasan nuk kalonte treni, hekurudha ishte e zene, ishte shndërruar ne treg shitjeje😁

E megjithatë cdo lloj reklame mbetet reklame.
Nje mikja jone ishte kenaqur kete vite.
Ushqimi sh i mire. Cmimet nuk i permendi se i ka te fryre xhepat.
Makines nuk i jap kurre me ne Shqipëri tha 😂 kaos i papare.
Bregdeti i jugut i bukur, por shumë i mbingarkuar, te mungonte qetesia.
Frutat e Elbasanit me te mirat ne bote 😁.
Rruget e mira dhe njerezit e mire.
Trenat nuk i permendi 😂

Postuar nga: Berni
« ne: 16-12-2011, 21:20:32 »

Ksamil

Postuar nga: TATU
« ne: 24-06-2011, 14:45:55 »

 :) :)
Postuar nga: TATU
« ne: 24-06-2011, 14:32:06 »

 :) :) :) :)
Postuar nga: dreamm
« ne: 17-09-2010, 13:04:45 »

Dhermiu kam degjuar qe me te vertete eshte parajse. :)
Postuar nga: Berni
« ne: 17-09-2010, 00:26:09 »

Himare

Postuar nga: Berni
« ne: 17-09-2010, 00:24:26 »

BorshiPostuar nga: Berni
« ne: 08-09-2010, 01:30:13 »

DurresiPostuar nga: Berni
« ne: 08-09-2010, 01:25:07 »

SarandePostuar nga: Berni
« ne: 08-09-2010, 01:23:02 »

Syri Kalter Sarande