Turizmi ne Shqiperi - Albanian Paradise - 2 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Turizmi ne Shqiperi - Albanian Paradise

Turizmi ne Shqiperi - Albanian Paradise

· 30 · 13189

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 17-09-2010, 13:04:45
Dhermiu kam degjuar qe me te vertete eshte parajse. :)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#26 ne: 24-06-2011, 14:32:06
 :) :) :) :)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#27 ne: 24-06-2011, 14:45:55
 :) :)

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 16-12-2011, 21:20:32
Ksamil

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 27-10-2019, 04:33:25
Nuk ka dite te mos gjesh ndonje artikull per Shqiperine ne mediat e huaja. Te rrudhet balli kur lexon per politikën sketerr, mafian shqiptare apo  per vandalizma neper stadiume edhe kur nuk luan Shqiperia, ndërsa reklamat per turizmin te kenaqin dhe pse tek tuk lexon e kritiken.
Se fundmi (Dje) lexova nje artikull te nje faqe gjermane per gjendjen e mjeruar, e masakruar te trenave dhe stacioneve te tyre. Ne detaje flitej per linjat e Shkodres dhe artikulli ishte i shoqëruar e me foto per te qeshur e per te qare.
Foto ne mos gaboj ishin bere ne 10 tetor te ketij viti. Vagona te ndryshkur, shume pa dyer e dritare pa xhama. Te gjuajne kalamajte me gura 😁. Uleset te shkaterruara e papasterti ne maksimum. Stationet si ndertesa pas lufte, te braktisura.
Mesa di une jo te gjithë linjat funksionojne. Ne Elbasan nuk kalonte treni, hekurudha ishte e zene, ishte shndërruar ne treg shitjeje😁

E megjithatë cdo lloj reklame mbetet reklame.
Nje mikja jone ishte kenaqur kete vite.
Ushqimi sh i mire. Cmimet nuk i permendi se i ka te fryre xhepat.
Makines nuk i jap kurre me ne Shqipëri tha 😂 kaos i papare.
Bregdeti i jugut i bukur, por shumë i mbingarkuar, te mungonte qetesia.
Frutat e Elbasanit me te mirat ne bote 😁.
Rruget e mira dhe njerezit e mire.
Trenat nuk i permendi 😂

Temat e fundit