Udhetim ne Rrugen e Kombit - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Udhetim ne Rrugen e Kombit

Udhetim ne Rrugen e Kombit

· 1 · 618

  • Postime: 27102
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 16-08-2010, 01:10:46
Rruga Durrës-Kukës-Morinë, e njohur tashmë si Rruga e Kombit, është shndërruar muajt e fundit në një nga arteriet më të dashura dhe më të sigurta për shqiptarët si në Shqipëri edhe në Kosovë. Që nga hapja, më shumë se një vit më parë, mendohet se këtë rrugë e kanë përshkuar rreth 2 milion udhëtarë.

Udhëtim në Rrugën e Kombit

Temat e fundit