Video e Dites - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Video e Dites

Video e Dites

· 23 · 3075

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

ne: 30-11-2009, 10:26:30
.

teme ku te postohet 1 video ne dite, dhe te debatohet per subjektin ne fjale :d

Beccata in webcam

ketu kemi nikole (buçe) e dashuruar sa s'ka me, me te dashurin e saj, ku po komunikojne ne web.

papritur del zezaku nga banjo e nikolle... ku probabilmente eshte palluar me nikolle :d  

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 01-12-2009, 15:59:46


Vetem 1 foto dhe 1 kenge ... shkrini talentin se jam kurioze tju degjoj :d

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 03-12-2009, 00:38:35

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 03-12-2009, 00:39:19
Postimi mesiper me sherbeu per te testuar videot e Facebook. Sic e shihni punojne dhe ato ketu ne forum :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 06-12-2009, 11:08:45

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 06-12-2009, 12:44:47
Ka qene nje kohe kur kam qene e dashuruar ne kete kenge.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 06-12-2009, 13:24:33
pse tani jo me? po me habit  :P

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 06-12-2009, 13:39:43

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 06-12-2009, 13:52:04
pse tani jo me? po me habit  :P

Sepse tani kam mesu me shume gjera  ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 06-12-2009, 14:03:02
a e hapim 1 teme per E.Hoxhen dhe diskutojme se cfare di ti une apo te tjeret per ta njohur me mire?

si thua?

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 06-12-2009, 14:05:16

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 06-12-2009, 14:05:39

a e hapim 1 teme per E.Hoxhen dhe diskutojme se cfare di ti une apo te tjeret per ta njohur me mire?

si thua?

Shume ide e mire  :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 06-12-2009, 14:18:41
OK  ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 06-04-2010, 23:58:32
interesante kjo video !!

Nietzsche - Diventa ciò che sei

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 08-04-2010, 11:12:13

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 17-11-2010, 13:35:37
Vi presento Joe Black - Discorso sull'amore

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 18-11-2010, 21:04:57

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 16-12-2010, 00:37:43

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 31-01-2011, 11:25:54

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 05-12-2011, 15:17:08

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 30-01-2012, 10:39:19
...nje video nga je program qe pashe mbreme ne tv..

The day Dynamo walked on the River Thames

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 04-11-2013, 09:44:42

Temat e fundit