Video me guida e keshilla praktike - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Video me guida e keshilla praktike

Video me guida e keshilla praktike

· 7 · 798

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 26-03-2019, 18:16:03
Videoklipe me guida e keshilla praktike.
 

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 26-03-2019, 18:20:04
Unë kam plotë vetëm të tregojnë çfarë duan. Të testuara.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 26-03-2019, 18:21:00
Thjeshte vendosi ato qe ke.

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 26-03-2019, 18:22:19
Nje qe me ka ndihmuar kohet e fundit

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 27-03-2019, 08:48:15
Te gjithe juve qe ju pengon Update ne Windows 10, beni sic e ben ky ne video dhe do jeni rahat. Une per vete e kam bere dhe jam i kenaqur!

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 27-03-2019, 08:52:21
Kush ka Android Telefon dhe do te transferoje te dhena nga nje Tel tek tjetri, eshte Clonit app. Shikoni video eshte shume leht per ta perdorur.

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 27-03-2019, 09:05:48
Une e perdor shume VPN dhe e kam bezsdi te instaloje ne PC ose Laptop Programe , por perdore kete Hola VPN per Firefox.

Temat e fundit