Video Mesazh!!!! - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Video Mesazh!!!!

Video Mesazh!!!!

· 21 · 2092

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

ne: 03-03-2010, 21:17:50
Ketu mund te postoni video qe mbartin 1 mesazh ne vetvete.... gezim hidherim trishtim etj etj

pra le te qajme se bashku :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 03-03-2010, 21:19:02
Po e filloj une. Ne fakt ideja per ket teme me erdhi nga kjo video qe po shifja ...

morali jo cdo gje qe duket e bardhe eshte e zeze dhe jo cdo e zeze eshte e bardhe :)

Sad Story

#2 ne: 03-03-2010, 21:29:10
pra le te qajme se bashku :D
Ti paske qeshur... :P

Po ja nis une me te qare... :'(

Zemra e Nenes

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 03-03-2010, 21:33:06
prekese sky....

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 03-03-2010, 21:36:25

#5 ne: 03-03-2010, 21:37:36
prekese sky....
E ke pare filmin Zemra e Nenes me Tinka Kurtin?
Eshte pak a shume e ngjashme me te... :(

Kjo video s'ka fjale, por eshte tmerresisht shume e bukur...
Kush ka durim ta shohe deri ne fund.

Draw with Me

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 03-03-2010, 21:38:57
E ke pare filmin Zemra e Nenes me Tinka Kurtin?
Eshte pak a shume e ngjashme me te... :(

Kjo video s'ka fjale, por eshte tmerresisht shume e bukur...
Kush ka durim ta shohe deri ne fund.

Draw with Me

e kam pare te profili yt ... me ka bere shume pershtypje :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 03-03-2010, 21:42:42

#8 ne: 03-03-2010, 21:43:39
Ishalla s'dine t'gjithe anglisht se shume depresive kjo tema! :P

A very sad story...

#9 ne: 03-03-2010, 21:46:33

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 03-03-2010, 21:59:55
ncncncnnc ku e gjete dhe ti te hapesh ket temen.. mu atehere kur sme punon utube mua..:D

#11 ne: 03-03-2010, 22:18:09

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 03-03-2010, 22:38:16
True Love, this is a true story, very touching!
 :(

me duket se eshte edhe shqip kjo video e kam pare

shume e trishtushme :( :(

#13 ne: 03-03-2010, 22:44:24
Kjo eshte goxha e rende,
kush e di qe ka zemer te dobet te mos e shohe...
 :S

The car accident - using phone while you drive?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 03-03-2010, 22:45:53
Kjo eshte goxha e rende,
kush e di qe ka zemer te dobet te mos e shohe...
 :S

The car accident - using phone while you drive?ket me mire mos e kisha pare :(

#15 ne: 03-03-2010, 22:50:20
ket me mire mos e kisha pare :(
Thashe, se dhe vete u trondita shume heren e pare... :S
Shikoje prape pas nja dy ditesh, te iken ajo gjendja shokut, film eshte fundja...

Kjo eshte pozitive! :engjell:

Free Hugs Campaign - Official Page (music by Sick Puppies.net )

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#16 ne: 04-03-2010, 08:48:30
True Love, this is a true story, very touching!
 :(

nuk eshte vetem dashuria e vertete ketu qe e beri ta humb jeten e tij,por ai djale ishte loyal,dhe si i tille nuk do habitesha po te degjoja se te tille gje do e bente ndoshta dhe per dike qe nuk e donte me gjithe shpirt,,ka dhe njerez te tille ,te veçante :engjell: :engjell: :engjell: :engjell:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 04-03-2010, 11:54:29
Kete melodine e kam kudo....eshte kaq e trishtueshme.. :(

Dark Sanctuary - Les Memoires Blessees

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 04-03-2010, 11:56:02
Kete melodine e kam kudo....eshte kaq e trishtueshme.. :(


si shume heret per trishtim dreamm ... e leme nga darka te pakten :)

#19 ne: 04-03-2010, 19:45:28

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 04-03-2010, 21:42:46

Temat e fundit