Video shokuese +18 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Video shokuese +18

Video shokuese +18

· 21 · 2754

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 30-12-2009, 23:44:29
Këtu postoni videot tuaja që u kanë tronditur dhe jeni fiksuar gjat pas asaj që keni parë, antarët që kanë probleme shëndetsore janë të lutur mos të shikojn videot.


Ndodhur ne Iran


Vdekje në fushë të futbollit
Plötzlicher Herztod Miklos Feher

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 30-12-2009, 23:45:50
Po i kam pare keto video Arjol te trishtueshme vertet

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 30-12-2009, 23:54:21
ajo me futbollistin eshte me e trishtushme :(, do postoj disa te tjera me torrorist por spo mund ti gjej tani.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 30-12-2009, 23:56:21
ne fakt dhe une me ate u preka me shume

bile kur ka ndodh kjo e futbollistit e kam ndjere jashte mase sikur te ishte njeriu im :(

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 20-09-2010, 01:44:09
Vertet shume te dhimbshme te 2-ja videot, ate te futbollistit nuk e pata pare gjynah  :(

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 25-09-2010, 01:38:20
Turqi, vëllai vret vellanë, videoja tronditëse që po bën xhiron e botës

Turkey, brother kills his brother, the video is shocking that the world does lap

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 09-10-2010, 12:23:09
Turpi i botes...si e duartroket vellai ket kucken...! :O :O

Shqiptarja Pamela Beqari ne emisionin Grek-Momenti i te vertetes.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7 ne: 11-08-2011, 11:45:47
Vellai apo e ema nuk e duartrakasin nga qejfi,.....shikoje mire ,ata jane ne nje siklet te papare.....sidomos i vellai se e ema eshte ajo qe e ka edukuar...
duartrokitja ne kete rast si ti thuash motres..."bravo" edhe kete....

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 25-09-2011, 16:11:50
Sipas mendimit time keto video duhet te largohen nga forumi sepse japin mesazhe te kqija per njerzimin qofshin edhe +18
Kuptohet edhe pse eshte +18 keto video shikohen edhe nga personat - 18

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 27-09-2011, 08:41:07
Vellai apo e ema nuk e duartrakasin nga qejfi,.....shikoje mire ,ata jane ne nje siklet te papare.....sidomos i vellai se e ema eshte ajo qe e ka edukuar...
duartrokitja ne kete rast si ti thuash motres..."bravo" edhe kete....

E ema nuk pranoj te degjoj pergjigjen qe ju be per te...dmth qe pergjigja ka qene po....si e ema si e bija mo..

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 27-09-2011, 10:00:31
Turpi i botes...si e duartroket vellai ket kucken...! :O :O

Shqiptarja Pamela Beqari ne emisionin Grek-Momenti i te vertetes.

Ca ka per tu shokuar ketu, dhe e ema dhe e bija kokrrat e k*rvave qenkan thjesht morren 25000 euro dhe fituan ca kliente me shume duke u bere persona publike ne 1 emision televiziv. Ska ngel patriotizmi shqiptar te keto bundra.

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#12 ne: 28-09-2011, 19:51:12
Ca ka per tu shokuar ketu, dhe e ema dhe e bija kokrrat e k*rvave qenkan thjesht morren 25000 euro dhe fituan ca kliente me shume duke u bere persona publike ne 1 emision televiziv. Ska ngel patriotizmi shqiptar te keto bundra.


Like e ke ;) 

:D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13 ne: 03-10-2011, 15:20:07
Ca ka per tu shokuar ketu, dhe e ema dhe e bija kokrrat e k*rvave qenkan thjesht morren 25000 euro dhe fituan ca kliente me shume duke u bere persona publike ne 1 emision televiziv. Ska ngel patriotizmi shqiptar te keto bundra.

ceshtja eshte se fituan nje top te madh LOL

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 21-10-2011, 22:05:59

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 21-10-2011, 22:21:45

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 21-10-2011, 23:37:06
 :S

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 02-12-2011, 13:31:37

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 15-05-2012, 23:07:46
Shume gjynaf.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#20 ne: 18-05-2012, 16:43:13
Pamje trishtuese (+18) - Ja ç'ndodh kur vidhen dritat


Mesoni mos fusni me duart neper korente....zot mu prish gjaku

Temat e fundit