Zbrazëtia e Tiranës ne kohën e Covid19 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Zbrazëtia e Tiranës ne kohën e Covid19

Zbrazëtia e Tiranës ne kohën e Covid19

· 2 · 746

  • Postime: 28587
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 31-03-2020, 12:36:51

Pamje nga Droni realizuar nga Bota.al

#1 ne: 07-04-2020, 22:26:01
Tirana e paster si asnje here tjeter, pa ndotje. Por nga ana tjeter duket si shkretetire, si qytet fantazem, pa njerez.

Temat e fundit