Parapre

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

shpjegimi i endrrave dhembet

1dhe1
14-03-2021, 22:00:59
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

dardania chat

1dhe1
14-03-2021, 21:41:58
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

cimi film shqiptar shiko

1dhe1
14-03-2021, 20:43:38
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com

filma shqiptar te vjeter falas

1dhe1
14-03-2021, 01:16:54
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 23:04:47

shprehje filozofike anglisht

shprehje filozofike anglisht
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 23:04:18

fabula te shkurta per femije

fabula te shkurta per femije
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 23:03:26

keng dasmash me tekst

keng dasmash me tekst
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 23:03:02

thenie anglisht shqip per veten..

thenie anglisht shqip per veten..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 23:02:43

andon zako cajupi poezi e ndalu...

andon zako cajupi poezi e ndalu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 23:02:17

shprehje frazeologjike nga fjal

shprehje frazeologjike nga fjal
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 23:01:58

poezi per dashurin e jetes

poezi per dashurin e jetes
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 23:01:42

leter per te dashuren

leter per te dashuren
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 23:01:28

fabula te shkurtra

fabula te shkurtra
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 23:01:09

barcaleta me kafshe

barcaleta me kafshe
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 23:00:45

fajtori chat

fajtori chat
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 23:00:27

fabula gazmore

fabula gazmore
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:59:49

vjersha per femije shqip

vjersha per femije shqip
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:59:13

fjalor i gjuhes shqipe shprehje..

fjalor i gjuhes shqipe shprehje..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:58:46

e verteta ne filozofi

e verteta ne filozofi
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:58:29

tregime erotike

tregime erotike
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:58:11

qyfyre te pista

qyfyre te pista
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:57:00

tregime dashurije

tregime dashurije
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:56:41

nastradini forum

nastradini forum
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:56:21

vjersha per femije i vogel

vjersha per femije i vogel 1 40 1.83% 84 13 vjersha shqip per femije 1 40 1.83% 42 14 chat shqiperia nastradini 1 40 1.83% 57 15 vjersha per femije 4 vjec 1 40 1.83% 37
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:55:51

barcaleta banale shqip

barcaleta banale shqip
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:55:31

barcaleta me te futme

barcaleta me te futme
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:55:06

puthja e pare poezi

puthja e pare poezi
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:54:41

sms humoristike

sms humoristike
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:54:23

barcoleta shqip te pista

barcoleta shqip te pista
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet

emra per djem

12:51
20-05-2020, 22:50:55
emra shqip per djem
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:50:26

lajmet me te reja shqip

lajmet me te reja shqip
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet

lajme nga maqedonia

12:51
20-05-2020, 22:50:09
lajmet ne maqedoni
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:47:04

sporti shqiptar

sporti shqiptar 5400
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:43:15

butrinti shqip

butrinti shqip
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:42:59

thenie dashurie anglisht shqip

thenie dashurie anglisht shqip
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:42:43

thenie humoristike

thenie humoristike
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:42:00

fabula te shkurta per femije

fabula te shkurta per femije
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:41:38

kodi postar korce

kodi postar korce
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:41:20

eja film shqiptar

eja film shqiptar
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:41:01

urime ditelindjesh per burrin

urime ditelindjesh per burrin
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:40:40

gjegjeza ne anglisht

gjegjeza ne anglisht
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:40:16

nje flete ditari nga jeta e per

nje flete ditari nga jeta e per
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:39:53

shprehje filozofike per dashuri

shprehje filozofike per dashuri
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:39:21

fjalor i gjuhes shqipe shprehje

fjalor i gjuhes shqipe shprehje
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:37:33

shprehje frazeologjike nga fjal.

shprehje frazeologjike nga fjal.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:37:12

poezi per dashurin e jetes

poezi per dashurin e jetes
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe