Parapre - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
12:51
20-05-2020, 20:06:21

gazeta koha jone

gazeta koha jone6600
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 20:05:46

tv shqip live drejtperdrejt

tv shqip live drejtperdrejt 320
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:57:56

lajme flesh nga shqiperia

lajme flesh nga shqiperia
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:53:50

mafia shqiptare

mafia shqiptare
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:53:24

kush eshte gani bardha

kush eshte gani bardha
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:53:05

shofer kamioni

shofer kamioni
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:52:49

ajaks boshnjaku

ajaks boshnjaku
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:52:30

kepucet e kuqe

kepucet e kuqe
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:52:05

humor nga shkodra

humor nga shkodra
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:51:45

vila e edi rames ne new york

vila e edi rames ne new york
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:51:20

si ta kuptoj qe ai me pelqen

si ta kuptoj qe ai me pelqen
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:51:01

armina mevlani dhe shkelzen Berisha

armina mevlani dhe shkelzen Berisha
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:50:41

ngjyra e syve tek bebet

ngjyra e syve tek bebet
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:50:22

foto gazmore shqiptare

foto gazmore shqiptare
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:50:04

gjinkalla insekt

gjinkalla insekt
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:49:44

leku i ri shqiptar

leku i ri shqiptar
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:49:22

leku shqiptar euro

leku shqiptar euro
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:48:59

flamuri shqiptar ne beograd

flamuri shqiptar ne beograd
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:48:40

ta gezoj baftjar

ta gezoj baftjar
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:47:41

bllokimi i njeres hunde

bllokimi i njeres hunde
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:47:07

legjenda e liqenit te ohrit

legjenda e liqenit te ohrit
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 19:46:08

Jeta eshte qef

jeta eshte qef
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe