×

Kosovarja

Kosovarja

· 1 · 63

  • Postime: 21103
InfoZ
ne: 20-05-2020, 20:59:22
 

Revista Kosovarja eshte nje tabloid kosovar qe ekziston prej dekadash duke u shperndare jo vetem ne Kosove por dhe ne diaspore. Portali i Revista Kosovarja online, kosovarja-ks.com eshte po ashtu nje portal informativ shume aktiv, qe perditesohet vazhdimisht me informacione te ndryshme.

Revista Kosovarja online eshte e specilizuar per tematika qe lidhen me boten femerore, por dhe me Showbizin shqiptar, jeten e vipave shqiptare e me gjere, po ashtu edhe receta gatimi, histori te etiketuara si "Perjetime", te cilat sic duket jane vetem trillime per te terhequr lexues, qe gjithesesi jane interesante per t'u lexuar. Kjo e vecon portalin online nga formati periodik i revistes se shkruar, ku duhet blere numri i fundit per te lexuar me te rejat e ofruara nga kjo reviste.

Kosovarja Online nuk kufizohet vetem ne temat e mesiperme, por ofron gjithashtu dhe artikuj per tema aktuale me interes te pergjithshem, po ashtu intervista te ndryshme, opinione politike, kuriozitete, kuize si dhe tema per lifestyle e shendetesia.

Kosovarja dallon veten me nje rubrike te vecante qe i kushtohet vetem horoskopit, duke ofruar jo vetem horoskopin e dites, por dhe artikuj te ndryshem qe lidhen me horoskopin dhe astrologjine.
« Editimi i fundit: 17-06-2020, 21:29:40 nga InfoZ »
 

Kosovarja-ks.com

Nisur nga InfoZRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 03-03-2020, 21:47:12
nga InfoZ
Revistat Kosovarja dhe Paloma me te lexuarat revista shqiptare

Nisur nga Vip NewsRubrika Mix

Postimi i fundit 11-09-2010, 11:50:06
nga Vip News
Oferta Nga KosoVarja.Ca

Nisur nga AlbanianMUSICRubrika Bashkepunime | Partneritete

Postimi i fundit 26-08-2009, 15:03:55
nga XhoenT
Bashkepunim me KosoVarja.Ca

Nisur nga AlbanianMUSICRubrika Bashkepunime | Partneritete

Postimi i fundit 19-02-2009, 13:47:45
nga Andi87
KosoVarja Nje Projekt i Ri

Nisur nga AlbanianMUSICRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 07-12-2008, 14:42:13
nga fijona