Forumi Politik - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Arena e diskutimeve politike. Cdo gje ne lidhje me politiken shqiptare.

Pergjigje nga: Elektra, erlehta, adhuruesi

Majlinda Bregu

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: walter, arbias, BeRni

KS “Lidhja Demokratike”

*
walter
12-01-2007, 15:25:56
Per hajre paqin fate .
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
FareTop
06-09-2006, 10:54:27

Si munde te kontaktohen direkt qeveritaret

Si munde te kontaktohen direkt qeveritaret??? me adrese e-mail , blog, forum ose ... ne mënyrë qe përgjigjja e pyetjes te vijë direct prej tyre.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Ietur
02-07-2006, 07:22:51

Hfz.Ali Korça

Paq mëshira dhe rahmeti i Allahut xh.sh qoft mbi ju gjith. Hfz.Ali Korça Doja të dija ma shum për kët njeri të Kombit dhe të fes nëse ka dikush matrijal ju lutna postoni dhe ndoj FOTO se më nevoitet. Mir mbetshi zonja e zotri.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vështrusja
27-05-2006, 14:04:10

Fatmir Sejdiu

E premte, 10 shkurt 2006Muharrem NitajKorrespondent i BBC-sëProfil i Presidentit të Kosovës Fatmir SejdiuFatmir Sejdiu, i sapozgjedhur President i ri Kosovës, vlerësohet të jetë njëri prej intelektualëve dhe politkanëve më të matur në Kosovë. Shkollimin e lartë e ka mbaruar në P...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

BabyDance
08-05-2006, 09:09:13

Anton Cetta

ANTON çETTA Lindi në Gjakovë në një familje të shpërngulur nga Fani i Mirditës. Arsimi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vështrusja
20-04-2006, 19:35:49

Xhafer Deva

Jeta dhe veprimtarija e Xhafer Deves ne MergimNga: Idriz LamajMarre nga libri Xhafer Deva- Jeta dhe veprimtarijaKosova "ne Kohen e Shqipnise"Cka nuk ka pa dhe nuk ka perjetue Kosova para dhe mbas dy luftave botnore nen robnimin e eger ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
rio
16-04-2006, 07:33:12

ç'mendoni për personalitetin e Mahmut Bakallit?

Mahmut Bakalli politikan Kosovar, lindi në Gjakovë më 19 janar 1936; vdiq në Prishtinë më 14 prill 2006.Shkollimin e mesëm e kreu në Prizren, ndërsa Fakulltetin e shkencave politike e kreu në Beograd. Punoi si pedagog në Universitetin e Prishtinës, ishte Kryetar i Komitetit komunal të LK të Pris...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
17-03-2006, 09:24:00

Abdyl Ypi

Abdyl Ypi lindi në vitin 1876, në fshatin Visanckë të Kolonjës. Pasi përfundoi shkollën fillore turqisht në Starje, atë të mesme në Manastir, filloi studimet e larta në Stamboll, për t'u diplomuar për Drejtësi. Njohuritë e para të gjuhës shqipe i mori nga atdhetari i madh i Rilindjes, Petro Nini...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
ShqipeIlire
12-02-2006, 00:40:51

Mulla Iljaz Broja

Mulla Iljaz Broja - shenjt i fesë dhe i lirisëEugen Shehuhttp://www.iliria.net/politike/EugenShehu/mulla_iljaz_broja010704.htmRruga e sh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Ωμέγα
04-02-2006, 05:47:05

Ju lutemi, Vini re!

Ju lutemi, Vini re!Kjo rubrike është hapur posaqërishtë për admiruesit dhe simpatizantet e partive të tyre politike. Kjo rubrike do të vleje vetëm për materiale te cilat flasin për:- Themelimin e partive- Programin e tyre- Platformat sociale, politike etj., të tyre- Aktivitetet e tyre- U...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
cungu
02-02-2006, 09:00:37

Faik Konica-(1875 - 1942 )

Faik Konica është një nga personalitetet më në zë të kulturës dhe letërsisë shqiptare. Prozator dhe poet, publiçist dhe estetist, kritik letrar dhe përkthyes, ai me veprën e tij të shumanshme pasuroi dhe ngriti në lartësi të reja fjalën shqipe dhe mendimin letrar shqiptar. Njeri me dituri të mad...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
reflektues
24-01-2006, 21:40:26

Adem Jashari [1955 - 1998]

Adem Jashari  [1955 - 1998] Adem Jashari lindi në Prekaz të Drenicës, më 28 nëntor 1955. Këtë vit, Shaban Jasharit, krahas Festës së Flamurit, që e festonte për çdo mot, ju shtua edhe një festë tjetër - Ditëlindja e djalit të cilin e pagëzoi: Adem. Dhe ishte e natyrshme që mbi d...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Prishtinasja, Sirio00

Ahmet Zogu

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
01-01-2006, 20:54:54

Nënë Tereza

Emri: Anjezë (Gonxhe) BojaxhiuDitëlindja: 27 gusht 1910Vendlindja: ShkupOrigjina: ShqiptareShtetësia: Indiane, shtetase e Vatikanit, shqiptareData e vdekjes: 5 shtator 1997Nënë Tereza - Gonxhe B...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Berni
09-12-2005, 15:48:43

Ilir Rusmali

Zëvendëskryeministri i Shqiperise 2005 - 2009
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
09-12-2005, 15:39:01

Marieta Zaçe

Datelindja: 03.09.1951Vendlindja
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Berni
09-12-2005, 15:29:03

Sokol Olldashi

Datëlindja:  17. 12. 1972Vendl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
09-12-2005, 15:19:33

Ridvan Bode

Vendlindja: 26.06.1959-KorçëStatusi:...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
09-12-2005, 15:02:41

ILIR META

Ilir Meta ka lindur me 24 Mars 1969 ne Skrapar. Dipl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
09-12-2005, 14:49:23

Alfred Moisiu

Alfred Moisiu u betua si president i Shqipërisë më 24 qershor 2002, duke u bërë kreu i shtetit në moshen 73 vjecare. Ai zëvendësoi Rexhep Mejdanin.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe