Forumi Politik - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Arena e diskutimeve politike. Cdo gje ne lidhje me politiken shqiptare.

Kisss
28-04-2005, 13:30:01

TAHIR SINANI

Nuk kam ndonje fotografi te sakte te kolonel Tahir Sinani. TAHIR SINANITahir Sinani leu ne Gri, te Tropojes, ne te njejtin fshat ku leu Mic Sokoli, u vra nga armiku barbar gjate betejeva ne Iliride (Maqedoni), dhe vdiq si kolonel i Ushtria çlirimtare Kombëtare per clirimin e trojeve shqiptare ne...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Kisss
28-04-2005, 12:56:02

ALI PASHË GUCIA

Ali Pashë GuciaNga Wikipedia, Enciklopedia e Lirë.( ? -1885)Veprimtar...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Kisss
28-04-2005, 12:48:39

ASIM VOKSHI

Asim VokshiNga Wikipedia, Enciklopedia e Lirë.Asim Vokshi (1909-1937)....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Kisss
28-04-2005, 12:45:49

SEFE KOSHARJA

Sefë KosharjaNga Wikipedia, Enciklopedia e Lirë.Sefë Kosharja ( ?-18...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Kisss
28-04-2005, 12:42:54

ALI KELMENDI

Ali KelmendiNga Wikipedia, Enciklopedia e Lirë.(1909-1939)Luftëtar a...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Kisss
23-04-2005, 00:40:31

PASHKO VASA

Pashko VasaNga Wikipedia, Enciklopedia e Lirë.(1825-1892)Veprimtari shqu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Kisss
23-04-2005, 00:28:20

SULEJMAN VOKSHI

Sulejman VokshiNga Wikipedia, Enciklopedia e Lirë.Sulejman Voksh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe