Jakup Krasniqi - Forumi Politik

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jakup Krasniqi

Jakup Krasniqi

· 69 · 10829

 • Postime: 45
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 20-02-2006, 06:53:58
Kush në të vërtet nuk mund të pranoj të bashkudhëheq delegacionin shqiptarë në bisedimet e Vjenës dhe a thua pse!!!?   Këtë më së miri e din vetëm z.Jakup, por akte të tilla "patriotike" të këtij burri të madhë na ka rënë shpesh të dëgjojmë dhe sikur mos ta njihshim shtrenjt do ta pagujshim.Verejtje:

Nuk lejohen tituj imponues e provokues [si: Patrioti i Kohes, Jakup Krasniqi!!]
Tema zhvendoset ne rubrikën:  Persona Publik

Administrata
« Editimi i fundit: 31-03-2006, 10:06:14 nga BESIM »

 • Postime: 76
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 20-02-2006, 07:08:38
Per  mendimin tim Jakup Krasniqi duhet ta  dije se nuk  eshte koha per marketing politik.Por per veprime Konkrete sepse  eshte ne pytje ardhmerija e vendit tone ,duhet te  jen sa  ma  unike  dhe dueht te jet elita e Kosoves ateher  kur  eshte momenti per Ardhmerin e Vendit qe aq  shum u derdh gjak per ket toke Te Kosoves

 • Postime: 176
 • Karma: +4/-0

#2 ne: 20-02-2006, 07:19:32
Jakup Krasniqin me tash e njohim te gjithë se çfarë  roli  ka lujte ne  politikën e Kosovës  eshet element  perqares  është injorant ne politik -deshiron te jet protagonist  tash  i zgjedhjes  se statusit  te Kosovës deshiron te mbetet ne historinë e re te Kosovës-nuk e ka mandatin nuke ka votën e popullit
e njohim  Jakupin prej se ka filluar te merret me politik  edhe atëherë kure vete me gojene vet pate then për Dr Rugoven  Citoj(PROFETI I DEMOKRACISE) tash kush mund te jet Jakupi-qe   i ka leviz  bindjet e veta politike  nuk eshet njeri qe duhet besuar  ,,,,


« Editimi i fundit: 20-02-2006, 08:09:42 nga Creator »

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 20-02-2006, 07:23:37
Po e dini pse ky eshte terhjekur nga bashkkryesimi <

Sepse Jakupi e din qe atje nuk hajn pula te pjekura por atje duhet te bisedojsh dhe te jesh i vendosur ne shume gjera e jo si mendon ky zotriu ... ;) dhe ja ka mar mendja qe nuk mundet ta kryeje kete pune si duhet ...
Nuk eshte atje te dalish te flasish siq flasih para kamerave te Tv shqipetare , por
1. Duhet te jesh orator i mire ,
2. Te kesh njohuri te medha ne lemine qe kryeson ,
3. Te jesh vendimtar ,
4. Te punojsh pa dallavere ,
5. Te bashkpunojsh me te tjeret ( me bashkpunetoret ne kete rast me z. Lutfi Hazirin , gje qe Jakupi nuk e deshiron )
6. Ka dashur te jete i vetmi kryesues i grupit gje qe nuk ka qene e mundur ,

Keto gjera nuk i disponon Jakupi dhe per kete shkak eshte terhjekur , por tash thot dhe deklaron per te mbuluar gjerat me fjale palidhje ishe nuk mundet qe delegacioni te kete 2 kryesues ky zoteriu na nxjer pallavra neve .
Nuk e pranon qe nuk mund te kryesoj se atje kur te shkosh duhet me qene i afte per qdo gje e jo vetem te shkosh si figure te ulesh dhe vetem te degjosh ... ;)
Shkurt e shqip nuk eshte i afte per kete pune .....
Ato fjale dhe marketinge , fore te Jakupit kane mbaruar nuk eshte kohe per fjale por eshte kohe per pune . kete gje nuk e kujton asnjhere ky zoteriu ..

Ka kush kryeson grupin tash dhe nuk ka problem .........

 • Postime: 45
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 20-02-2006, 09:39:33
Një taborr me gënjeshtarë,
Kokëbosh e trushpërlarë,
       E quajnë vehten patriotë,
       Dhe ia fusin gjithmonë kot,
Janë të mbushur hipokrizi,
Aga Jakupi me Compani…

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-3

#5 ne: 20-02-2006, 10:58:15
Po Lerini More Kto Pallavra se nuk ka faj Jakupi se nuk shkohet me njerz qe nuk mujn me fol nga hunt e ncanta me qyrra...ekan shum veshtir shum politikan tan sepse gjinja po liftojn per za mej qit veti e jo per Kosov po leni kto pallavra....Se me kan mir e mar ka Kosova shum njerz qe e Din Historin dhe i din te gjitha ma mir se kta njerz qe jan shku ne Vien por nuk te leshon pe nuk leshon LDK interesat personale tash veq po dihet qe 2 muj ska ministra sepse mosmarveshje Bisnesi...e saper negociata ishalla ksaj here Nderkombtaret po na nimojn dhe shiqojn realitetin se saper njerz qe kemi duke na udheheq shum pak besim sepse aty jan njerz qe blejn vende pune me pare dhe njerz qe mendojn se 3 rroga te mira mujore dalin sa te vazhdojn negociatat...njerz qe kcejn prej shkalles se par te mae fundit njerz qe gjuhen serrbe as 10% dojn te bejn gjuh zyrtare...Une Nuk Po Du meu shty me as kend por vetem Zotit i Lutem qetna Ndihmon

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 20-02-2006, 15:26:51
Kur dikujt si vjen mire rreagon si ramisi ....... ;)

E dim bre kush eshte jakupka ska nevoje me na tregu ..... hajde se pallavra je ka na qet ti qe na fillozofon ........ hajde mos na shit mend se boll kemi ne mbaj per veti ti se te duhen sepse mendoj qe nga xhelozia dhe inati jane ka te plasin syte ....... kujdes djalo......... ;)

 • Postime: 70
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 21-02-2006, 06:08:47
Sa interesante kjo teme si shum e shum te tjera,interesant se interesant jan edhe vet keta qe shkruajn ketu.
Une nuk edie pse nuk shkoi,po thjesht me iritoi injoranca e disave ketu, qe sigjithmon me paturpsin mate medhe flasin kunder bartesve te luftes.
Dikush tha se nuk shkoi se nuk guzon te flas apo nuk esht orator!!! sa interesant,
Po paskit harrue mor ju te mjer se kur ka fole Jkup Krasniqi nen amblemen e Ushtris qlirimtare te Kosoves shumica ne Kosove nuk kan guxue te flasin as vet me vete ose disa kan fole me miqt e tyre Serb neper Kosove e Serbi.

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 21-02-2006, 06:15:15
Ai ka fol e dim edhe ne por qka ka fol se......
Nuk eshte puna me honger pula te pjekura dhe me fol qka tu vije ne koke atyne ......
Me ndejt kembe mbi kembe me honger mish dhe me ndejt ngrohte aty ku ka ndejt ai kurse ne anen tjeter kishe po luftojme ne .... :P ...... nuk luftohet ashtu djali i mire se e vertet eshte une sdi asgje ama edhe ti nuk dike hiq ama hiq ma hiq se une ..........
Edhe hiq mos tet vije interesant se eshte shume e vertet , ky jakupi nuk din em fol .... mos tet vije inati por pranoje te verteten dhe pik.... :P

 • Postime: 176
 • Karma: +4/-0

#9 ne: 21-02-2006, 07:08:37
Nje duhet te ditur te gjithe se Klani I NANOS  ne Kosove kryesohet nga Jakup Krasniqi e Rexhep Qosja  nuk eshte  habi  aspak  se keto te dy i nenqmojn te gjitha te arriturat ne Kosove
Jakupi esht tu  bere folklorizem politik duke  ,I penguar proceset demokratike ,duke e ngadalesuar  pmavaresimine  Kosoves ,sepse   ky mendon se e gjithe pamvaresija e kosoves  duhet te Lidhet prej nje emri  (Jakup Krasniqi) edhe prej nje Partije aj –Jakupi eshte  I deshtuar ne politik  eshe mjeran ne politik  tenton qe sa ma shum te rrembej    Historin e Kosoves  qe  sambas  tina  Kosova eshte ketu ku eshte vetem me meriten e Jakupit  nje professor  Historije nje ish  Komandanti te vet shpallur qe   vetem eshet strukur diku ne nje  vend  te ngrohte  gjat luftes  dhe  ka berr plane qe  edhe prishtinen ta  shliroj  siq  pate then aj   ne nje kohe    me raketa STINGER  po kun a ishte     ky far Zoteriju  Kur ushtria serbe ja pat mesyer  LIKOFCIT shtabit te UCK-se  le te tregon  aje kete  edhe net e thirret net e kaluarene tije te lavdishme pse nuk e pengoj ardhjen e tina ne ate kohen e luftes  kaq kam  edhe  eshte nje veprim me vend  I Jakupit qe  nuk ka marre pjes ne  Bisedimet  formale te Vjenes   e njef veten sa  ka aftesi aj njeri pak von eka kuptua sa vlen  ,,

 • Postime: 45
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 21-02-2006, 07:40:11
Sa interesante kjo teme si shum e shum te tjera,interesant se interesant jan edhe vet këta qe shkruajn këtu.
Unë nuk edie pse nuk shkoi,po thjesht me iritoi injoranca e disave këtu, qe sigjithmon me paturpsin mate medhe flasin kundër bartesve te luftës.
Dikush tha se nuk shkoi se nuk guzon të flas apo nuk esht orator!!! sa interesant,
Po paskit harrue mor ju te mjer se kur ka fole Jkup Krasniqi nën amblemen e Ushtris qlirimtare te Kosovës shumica ne Kosovë nuk kan guxue te flasin as vet me vete ose disa kan fole me miqt e tyre Serb nëpër Kosovë e Serbi.
Zotri Kena ata që ishin bartës të vërtet të luftës ose prehen në dhe, ose janë tërheq anash se ata nuk luftuan për poste politike, as për plaçkë, as për mburrje patriotike, ata i dhanë Kosovës krejt çka patën dhe nuk i morrën absolut asgjë.  Mjerë ata që ende nuk e kanë kuptuar kush janë "tu Koshoves" me kompani, edhe ma keq kush mendon se ka qenë trimeri te dalish mbi nje shkamb guri dhe të shpallish territore të lira madje edhe Shkupin, dhe pastaj kur shkau merrë ofenzivë në ato "territore të lira" Kupa me kompani ikin pa shkrep asnje plumb te vetëm duke e lënë popullin e shkretë pa asnjë mbrojtje- kjo është sipas teje trimëri!!!?   Jojo:Kjo është turp zotri, turp që veq pseudopatriotëve majtist iu shkon për shtati. Është kohë e fundit ju të mbusheni mend dhe të dalloni kush vërtet punon për Kosovën...

 • Postime: 73
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 21-02-2006, 07:59:16
Qudia e Zotit po ku po i merrni gjith kto informacione (superiore)
Po ju o te nderum ju rujt Zoti po a bat ju diq te mir per Shqiptarin

 • Postime: 215
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 21-02-2006, 10:04:30
Magjija ajo qe shkrune nuke do komente po vlla kushe po done po shkrune qfare po don e nuke jane te asnji rangu prandaj leri te shkrujne e ne funde munde ta bajme kabaren e re me antaret e forumit. te fala nga une magjia te lumte e te tjrve kerkojme matriale per kabare.

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-3

#13 ne: 21-02-2006, 11:13:21
e pritne trimat e LDK-s bre po qe paskit knaq krejt po nuk esht per tjav par per te madhe se ju ngjohum se kush jeni dhe qfar keni kontribuar per kosov...Dhe saper ty Adhurusi Mue as qe me mundon as pak se kush po udheheq ne kosov se une nuk pres as gje nga politikanet tan une nuk jam nje nder ata qe lehin si klysh mas politike vetem per qeshtje personale.dhe nese ti mendon apo dikush tjeter qe kta luftetart tan nuk paskan qen as kushi dhe nuk paskan ber as gje per kosov atehere esht let ta kuptosh qe ky lloj race esht vetem kunder vlerav te luftes shlirimtare te UQK-s dhe kunder liris qe sot e gezojn nga mundi i UQK-s..por sido qoft sasht problem se nuk munden te ndikoj as kush ne keto vlera se ato dihen e saper ksi lloj race sasht problem qka flasin se vetem tregojn se Kumari e Kujt Jan Apo Nipa te Kujt Jan!????sepse fatkeqsisht shum shqiptar edhe sot e asaj dite medojn ne jeten lluksoze qe kan ber me shkje duke u shkerdhy bashk..dhe let esht ta kuptosh qe normalitikisht urren ata qe jaukan prish jeten e vllaznim bashkimit dhe miqasit e vjetra po ashty edhe kumarit...por mosu merzitni se poju kthehen prap me politiken Serbo ldekiste....por kujdes se muni me psu rend me ber meja nis prap kumarija apo miqasija...dhe ADHURUSI ty tu kisha lutur mem trgu se pe dishe mir edhe qfar kan hanger luftetaret tan apo Krasniqi mos rastesisht ka qe dikush i familjes sate Kuzhinjere dhe i ka pregaditur pula Krasniqit...nese jo athere mos ja fut kot  

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 21-02-2006, 11:24:30
Ti ramis nese don me komentu me mua se pari pastroje fjalorin sepse e shoh qe e ke 100 % katastrof ,
Oki .... mos lus te intervenojne edhe moderatoret keshtuqe per te miren tende .... sepse une ne komentet e mia nuk kam prek ato gjera qe i ke permend ti...... familjen dhe gjera tjera qe ke permend ti nuk kam ofendu une .............

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-3

#15 ne: 21-02-2006, 11:32:28
Zotri une kur te foli per dikan diqka atehere duhet me kan i sigurt se qfar po foli e ti ne shum raste po behesh qe po i din senet si kan shkuar ather duhet me dit se kur te akuzojsh dike duhet fakte

 • Postime: 698
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 21-02-2006, 12:36:47
Duhet te merren masa per te gjithe ata, qe etiketojne e fyejne personat me emra e mbiemra real sepse nuk ka gje ma pafytyresi e poshtersi se sa te fyejsh dikend me emer real, e vet i/e fshehur nen nje nofke, si miu ne bire!

  Te gjithe ata qe done te japin fakte per personat real - le te dalin haptazi e te shohim kush jane e sa ua mbane te shkruajne! Nuk ben ti rri fshehur nen nje nofke, e perlyej personat real!

 • Postime: 1631
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 21-02-2006, 12:37:41
Adhurusit i ka met marak qe ska shku adelina me fol atje me naj shkin po shiqyr ksaj here shkit si kishim marr shkinat e adelina kish met sheg me shku
trimat si jakup krasniqi jan te pakt sod ne kosov lum kosova qe e ka
Po keta fanatikat e ldk mendojn se paska vdek rahu i luftes, e vetem kur te jen ne zor mule thirrne Jakupin apo hashimin se na hanger dreqi
Kamikazat e ldk kurr skan luftue per popull veq se per karrik e hajnia ^o)

 • Postime: 76
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 21-02-2006, 13:23:46
Adhurusit i ka met marak qe s'ka shku adelina më fol atje me naj shkin po shiqyr ksaj herë shkit si kishim marr shkinat e adelina kish met sheg me shku
trimat si jakup krasniqi jan te pakt sot ne kosov lum kosova qe e ka
Po këta fanatikat e ldk mendojn se paska vdek rahu i luftës, e vetëm kur te jen ne zor mule thirrne Jakupin apo hashimin se na hanger dreqi
Kamikazat e ldk kurr skan luftue për popull veç se për karrik e hajnia ^o)

O KUJENI PATRIOTA HEEEEEE
E sa per  Kupen mos  thuj  qe   Lum  KOSOVA qe  e ka  po thuj lum familja  e vet se kosova 80% e urrejn ata e nuk e  dojn as pak hiq e ti qe  edon mere e qoje ne .............
E LDK KA QEN DOMINANTE DHE  DO TE JET GJTHNJE SA TE JET ELITA E INTELEKTUALVE TE KOSOVES  ATY E JU PDK-ECAT MOS  U MERRNI ME FJAL TE KAFEVE SE MA SHUM NUK DINI AS GJE VEQ ME  JA NGJIT NAJKUJ NAJ FJAL.KUSH PO LUFTON PER KOSOVE PO DUKET SKI NEVOJ  ME JA  SHTI NE KRY KERKUJNA PO MUNDO EDHE TI  TE KONTRIBOSH KOSVES SA TE MUNDESH E JO ME FOL QKA NUK TE TAKON ME FOL

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-3

#19 ne: 21-02-2006, 13:27:39
o nuk kan faj kta qe shkrujn kunder ish ushtarve dhe komondantve tan sepse kta njerz i takojn atyre qe nuk e din as qfar ishte lufta kta njerz ju takojn kafiqav qe kur u zhvillojke lufta neper disa vende te kosoves kta njerz kan hanger dhe kan pir bashk me Kumarin jemi mesur nga pravojat qe i kemi perjetuar as kush nuk mund te mohoj as gje dhe disa qe mundohen ta quajn veten ish ushtar te UQK-s dhe kontribus te madh per Kosoven dhe ne tjetren an vetem sharje je fyrje jep per UQK-n ather esht let te kuptojsh se ky lloj UQK-s esht dal Kur Qlirimtaret tan u Kthejshin nga Malet Nga fushat e Betejes Me Pushk ne dor dhe u kthejshin duke na Sjellur Lirin...e Kta Tipat qe kur ishte koha e Pushkes nuk ke mujt as nje me pa por pastaj blejten disa uniforma dhe dulen te bejn gjera te kqija ne Emer te UQK-s dhe tash mendojn se edhe ata qe nuk e leshun Pushken prej Dore Deri sa Solle Lirin... i krahsojn me veten Marre Ju Qoft

 • Postime: 176
 • Karma: +4/-0

#20 ne: 21-02-2006, 13:37:49
e pritne trimat e LDK-s bre po qe paskit knaq krejt po nuk esht për tjav par për te madhe se ju ngjohum se kush jeni dhe qfar keni kontribuar për kosov...Dhe saper ty Adhurusi Mue as qe me mundon as pak se kush po udheheq ne kosov se unë nuk pres as gjë nga politikanet tan unë nuk jam një nder ata qe lehin si klysh mas politike vetëm për çështje personale.dhe nëse ti mendon apo dikush tjetër qe këta luftetart tan nuk paskan qen as kushi dhe nuk paskan ber as gjë për kosov atëherë esht let ta kuptosh qe ky lloj race esht vetëm kundër vlerav te luftës shlirimtare te UQK-s dhe kundër liris qe sot e gezojn nga mundi i UQK-s..por sido qoft sasht problem se nuk munden te ndikoj as kush ne këto vlera se ato dihen e saper ksi lloj race sasht problem çka flasin se vetëm tregojn se Kumari e Kujt Jan Apo Nipa te Kujt Jan!????sepse fatkeqsisht shum shqiptar edhe sot e asaj ditë medojn ne jetën lluksoze qe kan ber me shkje duke u shkerdhy bashk..dhe let esht ta kuptosh qe normalitikisht urren ata qe jaukan prish jetën e vllaznim bashkimit dhe miqasit e vjetra po ashty edhe kumarit...por mosu merzitni se poju kthehen prap me politikën Serbo ldekiste....por kujdes se muni me psu rend me ber meja nis prap kumarija apo miqasija...dhe ADHURUSI ty tu kisha lutur mem trgu se pe dishe mir edhe qfar kan hanger luftetaret tan apo Krasniqi mos rastesisht ka qe dikush i familjes sate Kuzhinjere dhe i ka pregaditur pula Krasniqit...nëse jo athere mos ja fut kot 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------E more  z.ramis   kujdes pak  kujdes  mos e prek identiteitn   e asnjerit prej neve ne Forum ketu si ste vije turp qe  edhe te besh sharje e fyerje ne baza familjare kety  (keto  qe  i ka then adhuruesi keto jan te sakta   te gjitha , o zoteri ramis ,ngom ketu  nej do ta them  se  keta Clirimtaret tan(tu) kan hanger  buke ne familjet tona  shqipetare  kan pi kan gjet strehim edhe e kan qnjerzua ne shum raste edhe Femrat shqipetare (motrat tona) e ato jan motra edhe nena tona  o i mjer por kujdes  te mos besh aso fyrje e sharje ne baza familjare se  nuk do del mire as ty  ajo
por kujdes se me keto gjeste  edhe shkrime ti e tregon  fetyren e gjithe atyre qe i mbron  edhe i perfaqeson  edhe  tash ket qe  e bere ti kjo eshet NJE HEQEJE E MASKES  tash me e dim i em ken debatojmi e me ken bisedojmi por edhe kush na ishit me pare
Une  te them ketu nese dal em fakte e  me emra se kush qysh eshte sill en Lufte  ku ka ngren ku ka pi ku ka ban strehime ku ka -----------por   ngadale  zoteri

NESE MENDONI JU QE JAKUP  KRASNIQI E HASHIM THAQI   JAN ISH SHPETIMTARET E KOSOVES
ndegjo   nje gje  e logjiko em mire o i deshtuar , se  per ket delegacijon  qe eshet en vjen ka Votuar edhe  Hashimi  i juaj ehe per Ish presidentin  edhe tash per ket presidentine ri ka  votu  po ashtu ata qe thirresh ne ta Hashimi i juaj
sa per dijeni tande e citoj nje deklarat te FATMIR LIMAJ par 2 dite dhen ne RTK edhe en gazeten ditore EXPRES te datees  20-02-06 ku thote  citoj(pamvaresija e Kosoves  eshte bere me 12 qershore 1999, me ardhjen e forcave te NATO-se ne Kosove) logjiko pak kan konsideron aj shpetimtar te kombite shqipetare aj LIMAJ ehste en ate parti ku ti i simpatizon  o Z.Ramis po se di pse je i thirru ti te folesh gjithmon KOT e Pa FAKTE  e mese paku duhet te perzijsh familjet ne keto debate .

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-3

#21 ne: 21-02-2006, 13:47:22
jo more Biger je Shum gabim te madh se nuk mundesh ti me dit se kush e sipatizon e kush jo se ti kurfar statifikimi nuk ke ber edhe aty qe ke cekur se ne merrum me fjalve te kafeve jo per at jeni ju si gjdo her e mos kqyrni mej ber edhe tjert si vet se gabon sepse juve ju mashtron shum shtypi Danas-Bota Sot- aty merrni ju informata...dhe saper aty ku ke cekur ti se kush po lufton sot per Kosov Kur Ishte koha e Luftes ju more Trima Krejt Neper Shkini u sillshit e disa as qe ke mujt mej pa duke u meshefur si gjarrpni ner guri...per PAVARSIN E KOSOVES JU NJERZIT QE JENI SHUM KEQ TE INFORMUAR...UQK DHE VET POPULLATA KOSOVES CIVILE KA LIFTU E      JO         LDK!SHUM GABIM JENI JU QE MENDONI KESHTY....JU E KENI GJETUR TE GATSHM...por spo dini meja rujt vlerat e atyre qe me GJAKIN e tyre dhe me Mundin e Tyre sot po ulni dhe po behni se ju pe realizoni diqka jo o te Mashtruar...dhe saper Udheheqje te Kosoves Gjith mon dote Udheheqni deri sa te behni si magjupet qel strajcen qka ti jepsh mir esht dhe ju ashty jeni...ne shum raste keni trguar veten ...dhe pederi sa Se Pari Serbis i Konvenon politika qe LDK e sjell dhe perderisa te luftoni per te drejtat e Shkjeve qe ti beni ma te pasur se shum Shqiptar po qysh nuk fitoni po gjith deri sa tju shkon Kunglli mi Uj por kur tju fundoset keni me psu keq benu te bindur se boll keni ber pozarllaqe boll keni vepruar mashum per te mir te Hasmit se per Shqiptar Boll juve Zoti jau qel syt apo ju qarroft krejt
                                   

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-3

#22 ne: 21-02-2006, 13:54:29
O Qiqavic po shum mete drej ju drejtohna te gjithv aj qe lyp por ti more zotni si po ke fetyr më fol keshty qe gjeja UQK ka dhunu o LDEKISTI Keq SE JU AKUZAT MATE RANDA SE SHKJET I KIN JU JENI ATA QE QLIRIMTARET PO I DERGONI NE HAG JU O TE POSHTER  SE NJE FJAL E POPLLIT THOT MOS E VET SE KALLXON VET E TI MORE PATRIOTI LDKISTAV GJINJA SI TI DHE ATA QE TI I SIMPATIZON JAN ATA QE I BEJN AKTAKUZAT BASHK ME SHKJET PER QLIRIMTARET VETEM KESHTY DINI JU ME MAJT PUSHTET HARAM ZOTI JAV BAFT e Saper Limajn se qfa ka folur e kam percjell nuk ki nevoj mem tregu por esht edhe tjetra pse nu behesh ti dhe shum tjer real se mos te ishte lufta ne KOsov sot Kosoven ku e Kishe Par TI more injorant
« Editimi i fundit: 21-02-2006, 14:03:19 nga Ramis »

 • Postime: 76
 • Karma: +0/-0

#23 ne: 21-02-2006, 14:01:05
jo more Biger je Shum gabim të madh se nuk mundesh ti me dit se kush e sipatizon e kush jo se ti kurfar statifikimi nuk ke ber edhe aty qe ke cekur se ne merrum me fjalve te kafeve
ZOTRI SKAM QKA KOMENTOJ MA SHUM A JAN 80% E KOSOVES LDK.
E STATISTKAT QE I KAM UNE JAN SHUM MA TE MIRA  SE SHUM KUSH QE I DIN PO DO VIJE DITA E DO TI PRANOSH EDHE VET TI NESE VEQ E DON TE VERTETEN
KALO MIRE PA NERVOZ DHE KUJDES NE SHKRIM MOS OFENDO???

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 21-02-2006, 14:01:24
Odise i nderuar ,
Kur regjistrohesh ne forum nuk eshte patjeter me dhon emer dhe mbiemer ..
Ndoshta juve ju ka ngelur fiksim te dini se kush jam une ?....... por nuk do e kuptoni asnjehere se kush jam dhe qka jam .... Jojo:...... kurse per ate qe une komentoj ketu dhe shkruaj per Jakup Krasniqin keto gjera nuk i kam shpifur une por keto jane te verteta dhe une skam faj ketu........

Kurse ju Ramis i nderuar sma nin hiq se qka fol dhe qka shkruan sepse prej nje analfabeti nuk mundem me mesu asgje , mundem me mesu prej ndonje njeriu qe din te komentoje dhe ka mendime te mira e jo si ju qe nuk din as dy fjale ti lidh kurse ne ato komentet e tua prej 10 rreshtave ka 100 gabime gjuhesore .... korigjoje komentin para se ta bëjsh postimin ..... oki

Arbias juve te Adelina nuk ju duhet asgje te prekni dhe mos ja lodhni shpirtin asaj me fjale palidhje .... sepse kur komentoni per Adelinen ma kadale duhet .....se me juve nuk pata asgje .....

Ka luftuar ramisi me pushke ne dore neper male ...... LOL..... u mbyt i gjori duke u lavdruar me fjale ........ sepse thote populli se ato qe flasin shume dhe lavderohen prej tyre ske gje te hajrrit ....... vetem kot fare .....

Gjithe ne jemi gabim kurse disa ketu e paskan shume mire , ne në te gjitha temat derisa kemi komentuar e paskemi pas gabim kurse ju shume mire e pasket pas ........... me vjen shume keq me ate mendje qe e keni shume te ,, shendoshe ,, ....ne thojza

Shendet tash , kalofshi bukur .... se me njerez si juve disave vetem duhet qeshur me te madhe .... hehe

Temat e fundit