Majlinda Bregu - Forumi Politik

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Majlinda Bregu

Majlinda Bregu

· 3 · 2491

  • Postime: 2800
  • Karma: +21/-19
  • Gjinia: Femer

ne: 28-04-2007, 17:56:24
Me Majlinda Bregun,ministre e integrimit të   Qeverisë së Shqipërisë

GRUA E ZONJA, ENERGJIKE Profil ministreje shqiptare

Grua energjike, e gatshme të japë mendim, e zonja të ballafaqohet në debat në parlament apo medie, e hijshme, plot shije edhe në veshje, kështu na është prezantuar ne, publikut shqiptar, ministrja e re e integrimit në qeverinë Berisha 2, zonja Majlinda Bregu. U takuam së bashku për të realizuar bisedën për revistën TEUTA, të cilën zonja  Bregu e njeh dhe ka konsideratë.

Majlinda ka qenë fëmija i parë, që lindi në familjen Bregu, ku i ati ishte djali i madh mes katër djemsh të tjerë. Edhe te e ëma kishin një familje të madhe...

  • Postime: 7092
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 11-05-2007, 11:58:21
Me pelqente shume kur punonte si gazetare.

  • Postime: 3703
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 01-06-2007, 18:13:06
E bukur si fotomodele dhe shume e zonja.Tamam per ministre. :perqafim

Temat e fundit