Në zgjedhjet e 12 dhjetorit do të votoj për - Forumi Politik

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

 Në zgjedhjet e 12 dhjetorit do të votoj për:

PDK
1 (14.3%)
LDK
2 (28.6%)
VETVENDOSJE
4 (57.1%)
AAK
0 (0%)
AKR-PD-PSD-PPI-PPK-PNDSH-PGJK
0 (0%)
FER-Fryma e re
0 (0%)
LDD
0 (0%)

Numri i anetareve qe votuan: 7

Në zgjedhjet e 12 dhjetorit do të votoj për

Në zgjedhjet e 12 dhjetorit do të votoj për

· 6 · 1762

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

ne: 23-11-2010, 12:21:24
Votoni Partine  qe  do  ta  votoni ne 12 dhjetor.

#1 ne: 03-12-2010, 09:29:59
ldk :perqafim

#2 ne: 04-12-2010, 12:42:52
Votoj per partien ma te mir shqiptare PDK dhe legjenden Hashim Thaqi :perqafim

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 05-12-2010, 14:37:54
Une jam pro VV, ama perderisa ne zyren e Albinit nuk valon flamuri amerikan prane atij kombetar, le ta harroje se ndonjehere do te hip ne pushtet. Albini ka harruar kush sundon KS. Fatkeqesisht, ky njeri do te shkoje huq, ngase ka nje planprogram jashtezakonisht te mire, ne dobi tonen - te te gjithe shqiptareve anembane. Por, por, fakti qe ky s'do te bashkepunoje me SH.B.A-te, e ben kte njeri me pak te favorshem ne pushtet.

 • Postime: 22
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 08-12-2010, 18:31:31
Nese do isha banor i Kosoves do votoja PDK

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 08-12-2010, 20:05:43
momas,

me gjithe te drejte dhe respekt ndaj mendimit tend, jam kureshtar te di pse PDK, c'te shtyn drejt kesaj partie, si dhe, a nuk beson ne ate qe thone shumica ne KS, se te gjithe keta jane korruptues?

-Jo, s'pretendoj qe medoemos t'i pergjigjesh pyetjes sime. :)

Temat e fundit