Rama batuta ne takimet e PS - pa koment - Forumi Politik

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rama batuta ne takimet e PS - pa koment

Rama batuta ne takimet e PS - pa koment

· 4 · 3501

  • Postime: 1162
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 25-03-2013, 20:42:00
!


"Ne keto pamje do te shihni prapaskenat e takimeve elektorale te PS-se. Edi Rama ben batuta me Majkon, por nuk arrin as vete te permbahet nga e qeshura. Ndiqni pamjet pa koment..."


Marre nga youtube....

#1 ne: 25-03-2013, 22:05:50
.

  • Postime: 12726
  • Karma: +31/-8

#2 ne: 30-03-2013, 00:37:30
na dhiu tu qesh...ha ha ha ...

Beqir Memolli ra deshmor
se ishte trim edhe puntor
burre si Beqiri jan edhe minator
por ata jeten se lene kollaj tu shkoj

  • Postime: 7092
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#3 ne: 19-04-2013, 15:27:59
Gezim pacit  :D

Temat e fundit