Erotikë vaji në pëlhurë - Pikturë

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Erotikë vaji në pëlhurë

Erotikë vaji në pëlhurë

· 3 · 914

  • Postime: 1498
  • Karma: +72/-2

ne: 18-09-2011, 18:18:29
Kim Sung Jin eshte artist nga Korea i cili e praktikon tekniken e pikturimit ne pelhure me vaj.Veprat e tij jane karakteristike sepse haptazi tregojne obsesionin e tij per buze te plota e te kuqe.Duke marre parasysh qe goja eshte fokusi i punes se tij, pak ironike, por veprat e tij mund t'u lene pa fjale, por edhe te ndezin zjarrin brenda jush.Burimi: Kafe Pauza
Perkthyer nga une.
« Editimi i fundit: 19-09-2011, 15:50:24 nga Vox »

  • Postime: 27311
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-09-2011, 01:16:13
Ndoshta koreanet kane koncept tjeter mbi erotiken, por mua s'me duken dhe aq erotike :)

  • Postime: 12151
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 31-10-2011, 14:49:52
Ndoshta koreanet kane koncept tjeter mbi erotiken, por mua s'me duken dhe aq erotike :)

Same...perkundrazi disa nga fotot me duken pak si te cuditshme ^o)

Temat e fundit