Galeria e Myvela Dervishaj - Pikturë

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Galeria e Myvela Dervishaj

Galeria e Myvela Dervishaj

· 12 · 3025

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

ne: 17-05-2010, 00:39:32
Pershendetje gjithve

Pasiqe e nderuara Myvela Dervishaj kishte probleme ti postoje ne forum punimet e saja, po ua sjell une ne kete teme. :)
 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 17-05-2010, 00:44:42
 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 17-05-2010, 00:45:22
 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 17-05-2010, 00:46:26
 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 17-05-2010, 00:47:04 • Postime: 72
 • Karma: +1/-0

#5 ne: 19-05-2010, 22:20:21
Falenderoj Aiden qe me mundesoj per te eksozuar pikturat e mia. :perqafim

 • Postime: 72
 • Karma: +1/-0

#6 ne: 19-05-2010, 22:27:58
Hobi im eshte piktura por dhe poezia.mendova per te hapur kete teme se sa ne shqiptaret e pelqejme kete art te bukur.Megjithese shqiptaret kane bere vend kudo si jashte, ashtu dhe branda vendit .

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 19-05-2010, 22:33:06
..Te kenaqkan syrin   :)
Vertet shume te bukura...urime  :) :)

 • Postime: 72
 • Karma: +1/-0

#8 ne: 21-05-2010, 02:47:32
Dreamm ju falenderoj per vleresimin e pikturave te mia !
Sinqerisht u gezova mbasi te gjithe kane deshire per nje fjale te mire.

                                                                edhe nje here faleminderit  :pafshim

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 21-05-2010, 17:48:36
Shume te bukura Myvela. Urime dhe mos tu lodhte dora kurre  :)

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#10 ne: 25-05-2010, 16:00:17
Ue,shume bukur....... te lumte!  ;)

 • Postime: 1582
 • Karma: +8/-1

#11 ne: 25-05-2010, 22:13:32
suksese te metejshme. Shume te bukura pikturat

Temat e fundit