Kur njeriu shendrrohet ne veper arti... - Pikturë

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kur njeriu shendrrohet ne veper arti...

Kur njeriu shendrrohet ne veper arti...

· 3 · 641

  • Postime: 1498
  • Karma: +72/-2

ne: 07-09-2011, 11:51:03
Per dallim nga shumica e artisteve klasike,Alexa Meade nuk deshiron te kufizohet vetem duke vizatuar mbrenda kufjve te pelhures.Ajo i vizaton njerezit,duke i bere ato te duken si vizatime akrilike.

Shikoni vepren e saj te mrekullueshme.


Burimi:KafePauza
Perkthyer nga une.

  • Postime: 1498
  • Karma: +72/-2

#1 ne: 07-09-2011, 17:39:01


  • Postime: 1498
  • Karma: +72/-2

#2 ne: 07-09-2011, 17:45:33
Temat e fundit