Ngjyrat e fytyres se njeriut - Pikturë

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ngjyrat e fytyres se njeriut

Ngjyrat e fytyres se njeriut

· 1 · 558

  • Postime: 1498
  • Karma: +72/-2

ne: 07-09-2011, 18:15:45
Veprat artistike dinamike ,kolorite dhe emocionale te artistes Françoise Nielly, jane zakonisht 180 cm te gjata, dicka qe punes se saj i jep nje kualitet unik, qe te merr frymen.Keto portrete e "gjuajne" bukurine dhe emocionin qe ndodhet pas fytyrave te shumta ,duke treguar llojllojshmerine e shpirtit te njeriut.


Burimi:KafePauza
Perkthyer nga une.

Temat e fundit