Portrete madheshtore te vizatuara vetem me laps - Pikturë

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Portrete madheshtore te vizatuara vetem me laps

Portrete madheshtore te vizatuara vetem me laps

· 1 · 1302

  • Postime: 1498
  • Karma: +72/-2

ne: 13-09-2011, 10:19:05
Autori i ketyre portreteve eshte nje artist qe vetenenshkruhet si krzysztof20d , ne nje nga vendet me te medhaja ku ekspozohet dhe shperndahet arti, deviantART.

Temat e fundit