Vajza qe i jep jete reres... - Pikturë

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vajza qe i jep jete reres...

Vajza qe i jep jete reres...

· 4 · 736

  • Postime: 1498
  • Karma: +72/-2

ne: 03-02-2011, 17:22:08
Kseniya Simonova,nje vajze e tejtalentuar nga Ukraina,pikturon ne rere.Pikturat e saj tregojne nje ngjarje,nje tregim,te cilat rrejdhin njera pas tjetres.Ja disa nja veprat e saja.Do te habiteni.

Kseniya Simonova - Sand Animation (Україна має талант / Ukraine's Got Talent)

Ky eshte nje tregim per ngjrjet e luftes ne Ukraine rreth vitit 1945.

  • Postime: 1498
  • Karma: +72/-2

#1 ne: 03-02-2011, 17:26:40
Мальчик Ярослав хочет жить Little Yaroslav prays for life

Kjo eshte nje lutje per ndihme ,per djalin e vogel,te semure,Yaroslav.Titullohet:Little Yaroslav prays for life.

  • Postime: 1498
  • Karma: +72/-2

  • Postime: 1498
  • Karma: +72/-2

#3 ne: 03-02-2011, 19:03:36

Temat e fundit