Portalet Shqiptare - 23

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Webfaqet dhe portalet shqiptare online

Terenc
31-07-2006, 06:23:39

Shkolla Artistike Prenke Jakova (shkoder)

Shkolla Artistike Prenke Jakova ne qytetin e Shkodres. Linku është http://www.liceuprenkejakova.com Terenc Pepa
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Bxon, Syrgjyn

www.bigteam.net.ms

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Hajduti_i_Zemrave
10-07-2006, 13:41:25

www.Albhackers.tk

hudhini iher i sy si ju duket meqe sa o hap :D www.Albhackers.tk
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
MefaStar
05-07-2006, 13:37:38

My Webs

WWW.BELISTAR.NET Hacker forum Vip news Music & More... WWW.DASHUROHU.NET Aty ku dashuria Behet Realitet... Se Shpejti me Desing te Ri...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: celjeta, inkus

www.pogradec.info

erlehta
29-06-2006, 15:32:33
web i lezetcem
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: angeldeviled, olti, news24

MyPhone

AngelDeviled
29-06-2006, 14:43:41
Shiko punen tende!!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Untouchable
22-06-2006, 16:10:53

www.ankandi.com - Punim Diplome

Ankandi.com është projekt akademik i bërë si pjesë e Punimit te diplomes.Jeni te inkurajuar qe ta eksploroni faqen, dhe te jepni mendimet tuaja këtu ne këtë teme.Verejtje: për shkak te detyrimeve nga...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
08-06-2006, 11:15:17

www.kfelbasani.com

Ne kete faqe kane vend te gjithe tifozet Verdheblu,faqe shume e bukur dhe interesante fotografi nga Ultrasit Elbasanas, per me shume http://kfelbasani.com/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Charlie
22-05-2006, 08:07:22

www.asylejmani.us

Ky WebSite eshte i nje miku tim praa Arber Sylejmanit i cili ne  bashkpunim me  Studion "CubeStudio" ka hap kete faqe e cila ka diqka interesante ne te :D

Berni
21-05-2006, 18:51:58

www.futbolli.com

Nje faqe e bukur dhe qe ka plot gjera rreth futbollit. http://www.futbolli.com/futboll/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Bekimi
20-05-2006, 11:55:36

www.komandantstruga.com

Kjo faqe i eshte kushtuar Komandant Struges, te ndjerit Nuri Mazari.Nje njeri i madh, trim i madh, i cili jeten e tij ja perkushtoi bashkimit te trojeve shqiptare. Luftetar i epur, i cili ishte ne krye te Ushtrise çlirimtare Kosovare, Ushtrise çlirimtare Kombetare dhe Ushtrise çlirimtare te Pres...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: DjTerenc, Ferizajlia

www.kanuni-records.com

Terenc
17-05-2006, 03:38:14
design i bukur ky...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Ferizajlia
08-05-2006, 16:46:31

www.rap-shqip.com faqja e re repit shqiptar!

www.Rap-Shqip.com <-- Se shpejti me muzika... www.Rap-Shqip.com/forum <-- Ju lutum regjistronu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
WeBmaSteR NewS24
08-05-2006, 03:16:14

Unitedalb

Vizitoni Faqen Tone Te Internetit www.unitedalb.com & forumin www.unitedalb.net Si DHe Ne / Server i...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
niti
03-05-2006, 12:47:43

WwW.KujTimeT.CoM WwW.Deshirat.CoM WwW.Rinia-Ks.Com WwW.VaLaboys.Com Me mp3 Plot

WwW.KujTimeT.CoM - WwW.Deshirat.CoM - WwW.Rinia-Ks.Com - WwW.VaLaboys.Com Hini Vizitoni Krejt Kan Muzika Free Me Mijera mp3 Mund Te Shkarkoni Ne Keto Web Faqe Qka Dush Ki Voto Ma Lart Cila Po Ju Pelqen Ma Shum
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
VitiaGroup
03-05-2006, 10:11:51

Www.VitiaGroup.tk

Ne  mund te gjeni www.vitiagroup.tk Lojra, programe, foto te kengetarve, Fonts, wallpaper etj pra ju mbetet juve te vizitoni kete faqe
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
prici
02-05-2006, 14:19:55

www.albanologybeat.com - Music Studio

www.albanologybeat. com - Music StudioMund te gjeni mixet me te reja qe i bejne Albanologybeat StudioShume kenge te reja shqipeVizitoni d...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: toniweb, adhuruesi

www.forumishqip.tk

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

BESIM
26-04-2006, 13:32:16

Faqe për Mjekësinë Popullore

FAQE PER MJEKESINE POPULLOREhttp://www.mjekimi.comNjë faqe shumë serioze dhe dinjitoze e një Mjeku Popullor shqiptar, i cili ka ofruar ndihmë shumë pacienteve, qofshin shqiptar apo të huaj. Ës...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Lord
26-04-2006, 10:12:22

Mp3 dhe Albume FALAS!

prsh...Një faqe me përplot Albume dhe Mp3 shqip falas nga te gjitha zhanret.Www.Kosovanetwork.de Kalofshit mirëPS: nuk ishte Reklam  :...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
DJTony
25-04-2006, 18:11:59

WwW.RaDiOsHoQeRiA.Co.UK

http://WwW.RaDiOsHoQeRiA.Co.UK TIjngujt e Muzikës Shqiptare dhe programe speciale, te ftuar VIPa, Kengetar, Gazetar, e te tjerë jeni te mirepritur te rrini nën shoqërinë e Radios Shoqeria
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Tony Montana, Syrgjyn, adhuruesi

Webi im i ardhshem!

*
Tony Montana
23-04-2006, 06:33:26
Flm te gjitheve !
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Mirditor
22-04-2006, 15:50:10

www.mirditaonline.net

Një faqe interesante për krahinen e Mirditeswww.mirditaonline.netwww.mirditaonline.net/fo...

erlehta
21-04-2006, 17:20:06

www.fitore-ks.tk

http://www.fitore-ks.tk/ Eshte nje faqe  e thjeshte por terheqese  e punuar nga nje vajze e Kacanikut. p.s Ende nuk eshte perfundur plotesisht por megjithate ju nese deshironi mund ta vizitoni.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe