×
Hyrja
Profili

Webfaqet dhe portalet shqiptare online


Terenc
ne: 31-07-2006, 06:23:39

Shkolla Artistike Prenke Jakova (shkoder)

Portalet Shqiptare

Shkolla Artistike Prenke Jakova ne qytetin e Shkodres. Linku është http://www.liceuprenkejakova.com Terenc Pepa
Hajduti_i_Zemrave
ne: 10-07-2006, 13:41:25

www.Albhackers.tk

Portalet Shqiptare

hudhini iher i sy si ju duket meqe sa o hap :D www.Albhackers.tk

*
MefaStar
ne: 05-07-2006, 13:37:38

My Webs

Portalet Shqiptare

WWW.BELISTAR.NET Hacker forum Vip news Music & More... WWW.DASHUROHU.NET Aty ku dashuria Behet Realitet... Se Shpejti me Desing te Ri...

Pergjigje nga: celjeta, inkus

www.pogradec.info


Pergjigje nga: angeldeviled, olti, news24

MyPhone


Untouchable
ne: 22-06-2006, 16:10:53

www.ankandi.com - Punim Diplome

Portalet Shqiptare

Ankandi.com është projekt akademik i bërë si pjesë e Punimit te diplomes.Jeni te inkurajuar qe ta eksploroni faqen, dhe te jepni mendimet tuaja këtu ne këtë teme.Verejtje: për shkak te detyrimeve nga...
Berni
ne: 08-06-2006, 11:15:17

www.kfelbasani.com

Portalet Shqiptare

Ne kete faqe kane vend te gjithe tifozet Verdheblu,faqe shume e bukur dhe interesante fotografi nga Ultrasit Elbasanas, per me shume http://kfelbasani.com/


Pergjigje nga: ernis, Borebardha, TOLERANCA

www.parajsa.com
Charlie
ne: 22-05-2006, 08:07:22

www.asylejmani.us

Portalet Shqiptare

Ky WebSite eshte i nje miku tim praa Arber Sylejmanit i cili ne  bashkpunim me  Studion "CubeStudio" ka hap kete faqe e cila ka diqka interesante ne te :D

Berni
ne: 21-05-2006, 18:51:58

www.futbolli.com

Portalet Shqiptare

Nje faqe e bukur dhe qe ka plot gjera rreth futbollit. http://www.futbolli.com/futboll/

Bekimi
ne: 20-05-2006, 11:55:36

www.komandantstruga.com

Portalet Shqiptare

Kjo faqe i eshte kushtuar Komandant Struges, te ndjerit Nuri Mazari.Nje njeri i madh, trim i madh, i cili jeten e tij ja perkushtoi bashkimit te trojeve shqiptare. Luftetar i epur, i cili ishte ne krye te Ushtrise çlirimtare Kosovare, Ushtrise çlirimtare Kombetare dhe Ushtrise çlirimtare te Pres...

Pergjigje nga: DjTerenc, Ferizajlia

www.kanuni-records.com


*
Ferizajlia
ne: 08-05-2006, 16:46:31

www.rap-shqip.com faqja e re repit shqiptar!

Portalet Shqiptare

www.Rap-Shqip.com <-- Se shpejti me muzika... www.Rap-Shqip.com/forum <-- Ju lutum regjistronu...

*
WeBmaSteR NewS24
ne: 08-05-2006, 03:16:14

Unitedalb

Portalet Shqiptare

Vizitoni Faqen Tone Te Internetit www.unitedalb.com & forumin www.unitedalb.net Si DHe Ne / Server i...

*
niti
ne: 03-05-2006, 12:47:43

WwW.KujTimeT.CoM WwW.Deshirat.CoM WwW.Rinia-Ks.Com WwW.VaLaboys.Com Me mp3 Plot

Portalet Shqiptare

WwW.KujTimeT.CoM - WwW.Deshirat.CoM - WwW.Rinia-Ks.Com - WwW.VaLaboys.Com Hini Vizitoni Krejt Kan Muzika Free Me Mijera mp3 Mund Te Shkarkoni Ne Keto Web Faqe Qka Dush Ki Voto Ma Lart Cila Po Ju Pelqen Ma Shum

*
VitiaGroup
ne: 03-05-2006, 10:11:51

Www.VitiaGroup.tk

Portalet Shqiptare

Ne  mund te gjeni www.vitiagroup.tk Lojra, programe, foto te kengetarve, Fonts, wallpaper etj pra ju mbetet juve te vizitoni kete faqe

*
prici
ne: 02-05-2006, 14:19:55

www.albanologybeat.com - Music Studio

Portalet Shqiptare

www.albanologybeat. com - Music StudioMund te gjeni mixet me te reja qe i bejne Albanologybeat StudioShume kenge te reja shqipeVizitoni d...

Pergjigje nga: toniweb, adhuruesi

www.forumishqip.tk

*

BESIM
ne: 26-04-2006, 13:32:16

Faqe për Mjekësinë Popullore

Portalet Shqiptare

FAQE PER MJEKESINE POPULLOREhttp://www.mjekimi.comNjë faqe shumë serioze dhe dinjitoze e një Mjeku Popullor shqiptar, i cili ka ofruar ndihmë shumë pacienteve, qofshin shqiptar apo të huaj. Ës...

Lord
ne: 26-04-2006, 10:12:22

Mp3 dhe Albume FALAS!

Portalet Shqiptare

prsh...Një faqe me përplot Albume dhe Mp3 shqip falas nga te gjitha zhanret.Www.Kosovanetwork.de Kalofshit mirëPS: nuk ishte Reklam  :...</div>
						
						
				<div style=

*
DJTony
ne: 25-04-2006, 18:11:59

WwW.RaDiOsHoQeRiA.Co.UK

Portalet Shqiptare

http://WwW.RaDiOsHoQeRiA.Co.UK TIjngujt e Muzikës Shqiptare dhe programe speciale, te ftuar VIPa, Kengetar, Gazetar, e te tjerë jeni te mirepritur te rrini nën shoqërinë e Radios Shoqeria

Pergjigje nga: Tony Montana, Syrgjyn, adhuruesi

Webi im i ardhshem!

*


Mirditor
ne: 22-04-2006, 15:50:10

www.mirditaonline.net

Portalet Shqiptare

Një faqe interesante për krahinen e Mirditeswww.mirditaonline.netwww.mirditaonline.net/fo...

erlehta
ne: 21-04-2006, 17:20:06

www.fitore-ks.tk

Portalet Shqiptare

http://www.fitore-ks.tk/ Eshte nje faqe  e thjeshte por terheqese  e punuar nga nje vajze e Kacanikut. p.s Ende nuk eshte perfundur plotesisht por megjithate ju nese deshironi mund ta vizitoni.

Pergjigje nga: ladio, informacione, topoxhixo

Interneti.eu portal

**
genti 1
ne: 14-04-2006, 15:33:36

www.freewebs.com/genti86

Portalet Shqiptare

genti