Portalet Shqiptare - 9

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Webfaqet dhe portalet shqiptare online

M A X
01-10-2019, 09:55:36

Fosi.al

Fosi (www.fosi.al) është një forum shqiptar biznesi që nxit diskutimin rreth çështjeve të lidhura me biznesin dhe sipërmarrjen.Forumi përbën një hapësirë ku mund të merrni informacion në lidhje me biznesi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
22-09-2019, 13:51:10

MosRRI.cc

MosRRI.cc është faqja e parë shqiptare që ofron për vizitorët e saj filma me titra shqip më të vlerësuar të titruar në shqip ne format HD. Per me shume na vizitoni https://mosrri.cc
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: M A X

Studioligjore.al

M A X
21-09-2019, 09:39:43
www.studioligjore.a l
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
22-07-2019, 20:51:43

DVDShqip.com

Ndryshe nga te tjerat ju tregoj menyren me te thjeshte per te pare filma me titra shqip.Gjithashtu dhe filma te kinematografise Shqiptare (Filma Shqiptar) https://dvdshqip.com/filma-shqiptar...

M A X
10-07-2019, 09:10:47

Desrealestate.al

DES Real Estate https://desrealestate.al  INFO@DESREALESTATE.AL
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

looking
03-07-2019, 11:57:21

Pronajuaj.com

PronaJuaj.com është portali i dedikuar per ndermjetesimin e pronave, ne tregun e pasurive te paluajtshme ne Shqiperi e me gjere. Ne synojmë t’u ofrojmë të gjithë blerësve, shitësve, pronarëve dhe qiramarrësve të mundshëm një shërbim të jashtëzakonshëm të kërkimit të pronave.Tek ne gjeni prona, t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
03-07-2019, 09:03:08

Streamhd.us

Per filma,tv live dhe shume lajme e programe te tjera na ndiqni ne http://streamhd.us
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
27-06-2019, 08:26:18

Jupiter.al

JUPITER GROUP është njëra nga kompanitë lider në tregun mbarëshqiptar, që ofron produkte dhe shërbime në fushën e teknologjisë.Çmimet tona për Shqipërine mund ti gjeni në linkun:http://www.shop-al...

M A X
21-06-2019, 23:43:12

Pitkini.com

Përshëndetje të gjithëve,Ju ftoj në një tjetër faqe streaming filma me titra shqip Mendoj se faqja është e thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur. Për më tepër nuk ka asnjë reklamë.Mungon vetëm trafiku www...

M A X
21-06-2019, 23:42:24

TheSPOON.info

Shërbim Web HostingAgjencia “TheSPOON.info” ju fton të zgjidhni shërbimin Web Hosting për prezantimin on-line të aktiviteteve tuaja me çmime të arsyeshme dhe servera të besueshëm e me performancë të lartë (New Jersey, SHBA). Nëse dëshironi një plan me specifikime të tjera, ju lutem na kontaktoni...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
21-06-2019, 23:42:08

Finderal.com

Gjeni punën tuaj shpejt dhe lehtë duke kërkuar nëpër portale pune, gazeta, faqet e karrierës së kompanive, Vende pune nga Shqipëria dhe Kosova. www.Finderal.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-06-2019, 21:11:24

Tiranarealestate-al.com

Misioni i Tirana Real Estate është plotësimi i kërkesave në rritjete klientëve për prona të patundëshme. Bashkëpunëtorë mefirmat e ndërtimit dhe studiot ligjore më të mira.Tirana Real Estate ka ofertatën më të leverdisëshme në treg.Kurse kohë, kurse para, përfito me Tirana Real Estate!

M A X
09-06-2019, 21:14:49

Shpallje.AL

Gjithmonë qëllimi ynë është që të ofrojë shërbimin në internet për blerjen e lehtë, të shpejtë dhe të sigurt. Me njoftime, përdoruesit apo bizneset janë në gjendje për të bërë biznes të mirë, dhe një marrëveshje e madhe është shpesh sinonim i dëshirës se përmbushur. Ne kemi rezultate të mëdha të...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
04-06-2019, 14:45:56

Pula.al

Faqe rreth pulave. Po, pulave. Do te kete artikuj, video etjhttp://www.pula.alPulat Amrok behen nga 2.5-3.5 kg kurse gjelat nga 3.5-4 kg. Bejne rreth 200-230 veze ne vit, normal kur kane ushqimin e duhur ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Alban
02-06-2019, 13:40:02

Fit.al

Ne krijojmë faqe interneti tërheqëse dhe të lehta për tu përdorur, të strukturuara, në mënyrë që ju të tërhiqni dhe mbani vizitorët tuaj. Nëse ju jeni duke krijuar faqen tuaj të parë apo duke e çuar faqen tuaj në nivelin pasues, ne mund t'ju ofrojme ekspertizën dhe aftësite tona duke ju përshtat...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-05-2019, 19:08:37

Teutadurres.com

Shoqëria Teuta Durrës është themeluar në vitin 1994. Teuta Durrës operon në dy sektorë kryesorë: paketimin dhe shpërndarjen e produkteve ushqimore. Aktiviteti i saj që në fillim ka qenë ne fushën e import eksportit, prodhimit dhe shpërndarjes së artikujve ushqimore bazë si orizi, sheqeri, mielli...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:47:16

Magniflex.al

Dysheke, Jasteke, Zgara Krevati www.Magniflex.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:47:09

Elbagas.al

ELBAGAS was established in 1998 as a private company. www.Elbagas.alThe ELBAGAS plant is located inside the area of the former Steel Works Complex in the vicinity of Elbasan City, about 60 km from Durr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:47:01

Kuel.al

Construction Company was established in June 2010 and it is an important part of KUEL Group. The Name "KUEL" comes from the merger of KUjtim and ELona who are the founders. www.Kuel.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:46:52

Diezela.al

Diezela.al - Tregetim Karburantesh, Import ExportKompania “DIEZELA” SH.P.K. është një shoqëri tregëtare me një pronar të vetëm e krijuar për herë tëparë më 17 shkurt 2009, për importimin, tregtimin dhe shpërndarjen me pakice te karburanteve, nënprodukteve të tyre, lëndëve djegëse, vajrave lubrif...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:46:45

Hueyda-el-saied.com

www.Hueyda-el-saied.comHueyda El Saied is an well-known artist painter with a background in arts, television, journalism and law. Painter, writer, tv presenter, professional dancer, human righ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:46:35

Chamberfestdurres.com

The antique city of Durres welcomes edition XIV of International Music Festival of the Chamber Music. These concerts will be performed in the Archaeological Museum in Durres, on 04 - 20 July 2019.Durres (alb. Durrës), the second largest city of Albania (113.250 inhabitants, 2018 estimate), is th...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:44:40

Satinatelier.al

Frosina Plaku Str 40 Dorado 1112 Tirane www.Satinatelier.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:44:33

Jona-travel.al

Jona Travel DMC Lufthansa City Center Rr.Abdyl Frasheri, Pallati i Ri Jeshil, Kati 1, Tirana, Albania ticket@jona-travel.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:44:00

Comforttravel.al

Adresa: Blv. Zhan D'Ark, Tiranë, Kulla Titan Kati II, Prane Drejtorisë së Policisë Tel: +355 4 222 0970 Mob: +355 68 35 83 270 Email: info@comforttravel.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:43:46

Finikas-lines.com

Finikas Lines & Cruises is considered to be one of the main operators in the field of international maritime and overland transport as well as in the field of tourism with different excursions.Address: Mitat Hoxha street, along the port, Sarande, AlbaniaTel: +355 85 22 6057Fax:+355 85 22 511...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:33:58

Dedjashipping.com

Dedja shipping company was founded in 2006 in Durres, Albania by Capt Artur Dedja And his brothers for Durres port Agency purposes only as a family business nominating family name to the company for the big purpose of long life in shipping in order to inherit it to their big family .In 2007 to D...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:33:44

Albanbroker.com

Albanbroker Ltd is a ship broking company based in the port of Durres, Albania .The Albanbroker Shipbrokers team consists of dynamic and competent brokers with considerable experience in the shipping industry, working exclusively with all albanian cargo shippers and recievers included but not li...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:33:33

Alba-transport.com

ALBA TRANSPORT L.t.d Is a forwarding company of goods by sea way as well as by land. With its very well equipped fleet, ensures a fast and secure cargo delivery.Created on 2006 immediately had a three - year fruitful collaboration with the company Alba Cemento Italy - BUZZI UNICEM Italy, strongl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:33:11

Cde.edu.al

Qendra për Arsim Demokratik është organizatë profesionale dhe e pavarur jofitimprurëse, që mbështet ndryshimet dhe zhvillimin e arsimit duke kryer një sërë veprimtarish intelektuale në fushën e konsulencës, kërkimit, trajnimit, lidershipit, menaxhimit arsimor dhe botimeve, që nxisin të menduarit...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:32:58

Hotel-aleksiona.al

Hotel“Aleksiona”is located only 1200 meters from the sea, in the eastern port of Durres, in Arapaj Hill, where its dominant position gives you as in the palm of your hand a view of the ancient city of Durres and the endless azure of Adriatic Sea. The hotel offers the traditional Albanian hos...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:32:50

Albdruri.al

albdruri prodhon dyer dhe mobilje .0682067774 tirane www.albdruri.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:32:39

Skagjum.al

SKAGJUM - PORTAL INFORMATIV NGA VENDI DHE BOTA Ky portal informativ është të publikoj lajme te verteta nga vendi dhe bota... www.skagjum.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:32:27

Easysystem.al

WEB DEVELOPMENTWe offer web development services for any kind of business or industry.SEO OPTIMIZATIONDrive qualified traffic to your website and maximize ROI with SEO optimization.SOCIAL MARKETINGSocial Media Marketing is important for the online presence of your businessPAY PER CLICKPPC Manage...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:31:50

Web-site.al

Ne ju mundesojm krijimin e nje faqe interneti me shume cilesi dhe sipas menyrave bashkohore dhe me nje prezantim sa me dinamik...Per me shume informacion www.web-site.al dhe kontaktoni me email : info...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:21:44

Almedical.al

www.almedical.alALMEDICAL shpk eshte nje kompani me nje experience mbi 20-vjecare ne profilet laboratorike , si dhe nga distributoret kryesore ne tregun shqipetar. Jemi teresisht te fokusuar ne distr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:21:33

Ejadheti.com

Ejadheti CHAT eshte chat shqiptar per biseda dhe njohje online falas pa regjistrim.Kjo eshte nje chat shqip ndryshe nga cdo chat tjeter shqiptar. www.Ejadheti.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:21:24

Llampa.al

Llampa Web & Design ju ofron ndertime faqe interneti, dyqane online, portale lajmesh e cdo sherbim tjeter qe ju duhet. Me shume vite eksperience ne ju udhezojme se cfare eshte me e mira per aktivitetin tuaj duke menduar fillimisht buxhetin tuaj.Ne ofrojme:- Ndertim faqe interneti ( CMS )- Domain...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:21:14

Yal.al

Revista online Yes Albania www.yal.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:21:01

eBleva.com

SHPK eBleva.com është ueb faqe për publikimin e shpalljeve për qira dhe shitblerje në Kosovë. SHPK eBleva.com është e regjistruar në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë në Republikën e Kosovës me numër biznesi 810068149 eBleva.com është portal i hapur për të gjithë publikuesit dhe nuk merr përg...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:20:53

Muslimania.al

Misioni ynë është të krijojmë një hapësire virtuale ku çdokush të ketë mundësinë të jetë i dobishëm dhe të përfitojë për zhvillimin personal, të hidhen bazat, dhe të forcohen lidhjet me librin, botën akademike, në mënyre që secili të ngrihet në një stad intelektual. Për të qenë, një strehëz onli...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:20:40

Allo.al

Allo.al classifieds - Portali shqiptar me njoftime www.allo.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:20:32

Gremza.com

Gremza Digital Solutions Tirana, Albania Telephone: +355674275669 E-mail: info@gremza.com https://gremza.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
29-05-2019, 12:09:50

Voiceofalbania.com

www.voiceofalbania. com eshte nje portal informativ shqiptar me lajme dhe artikuj ne anglisht dhe ne shqip.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 11:37:48

fakti.al

Portali informativ shqiptar www.fakti.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 11:37:41

berati.tv

Portali informativ me lajme nga Berati dhe me gjere www.berati.tv
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 11:37:34

meganews.al

Portali informativ shqiptar www.meganews.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe