Portalet Shqiptare - 12

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Webfaqet dhe portalet shqiptare online

*
Lirim1
29-11-2012, 17:11:28

Sport-24.info - Lajme Futbolli

Pershkrimi: Eshte njera nder faqet me te reja ne kategorin sportive, gjithashtu eshte nje faqe me pretendime te medha ne te ardhmen, tek ne mund te gjeni lajmet me te fundit nga arena nderkombetare e futbollit, gjithashtu bejm transmetim e ndeshjeve sportive live, na vizitoni nuk do te zhgenjehe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: flaviobejko, ToniKasa, erand81

PerfectNIC.com

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

AlbanianMUSIC
05-09-2012, 00:57:51

AlbanianMTV.Com me version te ri

www.AlbanianMTV.Com ka marre tashme nje forme te re dhe i jane shtuar disa opsione Fane Page, FB apps, qe perpara nuk ishin.

*
lorenc91
30-08-2012, 18:07:32

GJITHCKA GJEJ.COM Shqiperine e gjen te paren !

Shqiperia ne 24 ore : lajmet e dites,televizione shqiptare online,top channel big brother albania live,tv klan,ora news,news 24,muzik,filma,humor etj live sport events,live score matches,new cinema trailers,funny videos,free world tv channels e shume gjera te tjera...Mirepres verejtje dhe sugjer...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
jpmetz
25-08-2012, 04:21:14

www.glauko.al

Tashmë në Shqipëri, kuriozitete dhe artikuj mbi seksin. Të kuptojmë seksologjinë, fjalët e duhura si ereksion, penis, vaginë apo ejakulaim. Edukata Seksuale vetëm një klikim larg.Përhapja e dijes seksuale, e informimit në masë të gjerë e popullsisë shqiptare në lidhje me këtë temë të konsideruar...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: poshnja, xhoka

KESHILLA.ORG

Poshnjari
12-08-2012, 22:11:43
Ide e mire, sukses 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Poshnjari
04-08-2012, 12:25:40

MoseBesopoDeshe.net nje faqe per kurjozitete

http://mosebesopodeshe.net eshte nga nga faqet e mia me te reja, kisha disa kohe qe e kisha blere po nuk po kisha kohe qe te merresha me te, dhe tani qe gjeta pak kohe mendoa ta nxjere online, por...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
xhoen
01-06-2012, 19:57:45

Wind.al

“Asnje nuk eshte me e rendesishme sesa nje ide, te ciles i ka ardhur koha!Ne kete moment ka me shume njerez ne ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Arlindx
01-06-2012, 12:50:50

ImperialHd.com-Filma Shqip

Nje projekt I ri i imi.Faqe me filmat me te fundit me titra shqip.Filmat mund te shikohen dhe te shkarkohen nga linket.Ska reklama qe tju bezdisin si prisni 30 sekonda,klikoni ktu qe te hapen etj.Kjo faqe eshte vetem per argetimin tuaj.

N3twork
29-05-2012, 14:20:11

InfoSport.AL - Lajme Sportive

Pershendetje zeriyt.com. Arsyeja e hapjes se kesaj teme eshte te prezantoj faqen time te re. InfoSport.AL nuk ka as nje muaj qe eshte vendosur ne funksion dhe deri tani kam disa vizitor. Ne InfoSport.AL ka rifresktim te perditshem te lajmeve nga sportive ( merkato , euro 2012 etj ..)Ju ftoj ta v...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Hamit Gashi
28-05-2012, 15:03:24

Lajme Sporti

Po e prezantoj ketu ne forumin tuaj Uebfaqen time me te re www.VeqSport.blogspot.com Faqja esht hap qe ni koh jo shum te gjat mirpo nuk kisha Koh te merrem me te por tash Fillova me te Perse...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erand81, whitesnake, FloriVL

host.gs

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

LirigzonG
09-02-2012, 14:41:32

FutjaLike | Krijo edhe ti Statusin Tende |

Pershendetje Antare te Dashur sote kam nderin te prezantoj faqen Futjalike.Info | krijo edhe ti statusin tende |Faqja Futjalike.Info Bazohet ne 99% te Punes Permes Facebook,Linqet e krijuara nga ju munde te pelqehen dhe te shperndahen permes butoneve qe jan nga facebook,Perveq se krijoni linqe v...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, olti, regrets

Liria e trashjes

dreamm
14-01-2012, 22:19:10
Ama c'site.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
toptreg
06-01-2012, 23:43:33

www.toptreg.com, tregu qe bashkon shqiptaret

www.toptreg.com synon të bëhet tregu më i madh mbarëshqiptar i shitblerjeve dhe shërbimeve në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe diasporë.Faqe per shpallje dhe njoftime ka shume, po cka dallon

*
Rilindas
03-01-2012, 16:01:35

Mbreterite e Rilindjes

Pershendetje anetare te ketij forumi. Desha t'ju njoftoj me nje loje te mrekullueshme, quhet MBRETERITE E RILNDJES! Eshte ne shqip dhe ka 600 shqiptare ne loje. Regjistrohuni dhe behuni pjese e kesaj loje!-------------Faqja zyrtare e lojes:
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mand1, ByOne, Tentim.O

www.ForumiKatolik.net

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
fig88
05-12-2011, 18:18:08

SPORT MAGAZINA

Pershendetje te nderum. E kom hap ni portal t'ri, nese doni me shiku edhe nese keni naj kritik, sugjerim i mirepres. www.sportmagazina.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
09-11-2011, 11:57:14

ayih ORG

ayih ORG http://ayih.org/ eshte nje forum shqiptar per fushen e IT, qe ka disa vite online. Forumi eshte ashtu si shume te tjere, por perseri ky sec ka dicka qe e ben te vecante
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe