Portalet Shqiptare


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Webfaqet dhe portalet shqiptare online

Pergjigje nga: alban, s, olti

Drejtshkrimi.info

Alban
23-08-2023, 11:13:41
Sic duket e kane mbyllur!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: html master, Lajmet

Kujto.al

html master
08-02-2023, 23:52:16
 Screenshot_20230208-235147.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: html master, Lajmet

FrontOnline.net

html master
08-02-2023, 23:50:30
...Screenshot_20230208-235003.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: html master, Lajmet

AgoraNews.al

html master
08-02-2023, 23:49:35
 Screenshot_20230208-234909.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: html master, Lajmet

Mjeket.al

html master
08-02-2023, 23:48:44
 Screenshot_20230208-234821.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: html master, Lajmet

Probleme.me

html master
08-02-2023, 23:47:31
...Screenshot_20230208-234701.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: html master, Lajmet

Altincekodhima.com

html master
08-02-2023, 23:46:37
 Screenshot_20230208-234617.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: html master, Lajmet

Informatat.com

html master
08-02-2023, 23:45:45
 Screenshot_20230208-234522.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: html master, Lajmet

News33.tv

html master
08-02-2023, 23:45:02
 Screenshot_20230208-234437.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: html master, Lajmet

Observerkult.com

html master
08-02-2023, 23:44:11
 Screenshot_20230208-234343.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: html master, Lajmet

Tellalli.al

html master
08-02-2023, 23:43:19
 Screenshot_20230208-234257.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: html master, Lajmet

PublikTv.Live

html master
08-02-2023, 23:41:24
 Screenshot_20230208-234051.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: html master, Lajmet

Kontakt.al

html master
08-02-2023, 23:40:14
 Screenshot_20230208-233854.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, LuXor, albi2

www.Nastradini.com & www.ParajsaChat.com

1dhe1
14-03-2021, 22:08:27
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, 3ndrit, UrL

Tiranachat.net

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Screenshot_20201027-183902.jpg