Portalet Shqiptare

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Webfaqet dhe portalet shqiptare online

Pergjigje nga: 1dhe1.com, LuXor, albi2

www.Nastradini.com & www.ParajsaChat.com

1dhe1
14-03-2021, 22:08:27
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, 3ndrit, UrL

Tiranachat.net

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Screenshot_20201027-183902.jpg
Pergjigje nga: olti, taralushi

xeher.de

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1588145959464.jpg
*
Aleksandra Tristo
17-07-2020, 23:34:21

Mp3converter.al

Nje website shqip qe ju mundeson te shkarkoni kenget nga youtube dhe ti konvertoni ne mp3 https://mp3converter.al/youtube-to-mp3-al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Dua.com

M A X
04-06-2020, 00:02:05
 
Picture1-e1591040494698-780x439.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 23:47:52

Newsport.al

Portali shqiptar me lajme nga sporti www.Newsport.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 23:39:35

Gruajatekgruaja.com

“Gruaja tek Gruaja” kontribuon në reduktimin e dhunës në familje dhe rritjen e mirëqënies së grave dhe vajzave nëpërmjet mbështetjes së viktimave të dhunës në familje përmes ofrimit të shërbimeve psiko-sociale për familjen:

M A X
30-04-2020, 23:38:24

Keshillapsikologjike.info

Pershendetje lexuesit e mije te dashur! Shpresoj qe secili prej jush do te gjej nga dicka per boten shpirterore, personale, familjare, shoqerore dhe kombetare, ne mesin e shkrimeve te mija modeste, keshilla psikologjike. Miqesisht do ti pres nga ju te gjitha komentet dhe sygjerimet, qe per baze ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 23:37:22

Islamshop.ch

Islam Shop – Dyqani i Fondacionit të Rinisë Islame ne Zvicer www.Islamshop.ch
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 23:35:47

Islamgjakova.net

Portali mysliman www.Islamgjakova.ne t
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 23:34:21

Rtvpendimi.com

Me emrin e Allahut, të Gjithmëshirshmit, Mëshiruesit Radio Televizioni Pendimi është Medium Islam në gjuhën shqipe, që filloi punën e saj në Tetor të vitit 2006. Rtv Pendimi synon përhapjen e diturisë fetare dhe rrënjëzimin e metodologjisë te të gjithë myslimanët e rajonit dhe te ata të cilët hu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 23:33:13

Shkollaislame.com

Iniciativa "Shkolla Islame" në bashkëpunim me njerëzit e dijës dhe thirrësit synon të zhvillojë aktivitetin edukativ islam, të rritë cilësitë e njohurive, të rritë vazhdimisht grupin përfitues nga aktiviteti ynë, nga kjo dituri që ne e ndajmë bashkë me ta dhe të jetë e dobishme kjo iniciativë pë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 23:32:24

Radiogjilani.net

Portali online i Radio Gjilanit www.Radiogjilani.ne t
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 13:49:41

Kuzhinat.com

Portali shqiptar per gatime dhe receta www.Kuzhinat.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 13:48:31

Prizrenpost.com

Prizren Post është ofrues i madh rajonal i lajmeve në Ballkan që arrin tek më shumë se një qind mijë njerëz çdo ditë. Prizren Post informon publikun për ngjarjet dhe të rejat e fundit në fushat e kulturës, financave, lajmeve kombëtare dhe ndërkombëtare përmes platformës multigjuhësore elektronik...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 13:46:03

Aab-edu.net

Portali informativ Gazeta KNN kontrollohet nga Qendra Mediale Kosovo News Network (KNN). GazetaKNN Online www.aab-edu.net/media/gazetaknn/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 13:44:42

Behuprofesional.com

OJQ “Professional Upgrade” është themeluar në Prishtinë me qëllim të promovimit të teknologjisë, edukimit dhe aktiviteteve tjera kulturore dhe edukative në Republikën e Kosovës.Stafi i OJQ-së kryesisht është i përbërënga vullnetarë të fushave të ndryshme të cilët ndihmojnë në realizimin e proj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 13:42:40

Duapune.com

Portali shqiptar per vende pune dhe karriere www.duapune.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 13:41:10

Unikportal.com

Portali informativ shqiptar www.Unikportal.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-04-2020, 23:55:35

Putrat.com

Portali informativ shqiptar www.Putrat.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-04-2020, 22:24:36

Limit.al

Nje tjeter portal informativ shqip www.limit.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-04-2020, 22:23:19

Fjala.info

Portali informativ shqiptar www.Fjala.info
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-04-2020, 22:22:15

Muzik.al

Portal shqiptar me muzike www.Muzik.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-04-2020, 22:21:14

Hajdeshiko.com

Movies, shows, series, lifestyle and much more…. www.Hajdeshiko.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-04-2020, 22:17:55

Walkmaxx.al

WalkmaxxKëpucët Walkmaxx me shollë të rrumbullakët parandalojnë dhimbjet e shpinës kur ju ecni. Këpucë për femra dhe këpucë për meshkuj! Pupat Balerinat për femra me shumë ngjyra! Sandale dhe shapka për plazh dhe për shtëpi! Zbuloni këpucë me shumë oferta për të gjitha stinët!

M A X
27-04-2020, 22:17:04

Delimano.al

Enët DelimanoEnët e qeramikës Delimano janë të përshtatshme për gatime të shëndetshme dhe me pak yndyrë. Ato janë enë qeramike të cilësisë më të lartë me çmime të arsyeshme. Falë shtresës qeramike, ushqimi i gatuar në një tenxhere Delimano, ruan vlerat e tij të dobishme, dhe është veçanërisht i ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-04-2020, 22:16:02

Dormeo.al

Dyshek Dormeo – Zgjedhja më e mirë për një gjumë të rehatshëmDyshekët përbëhen nga një shumëllojshmëri materialesh dhe zgjedhja e dyshekut të duhur është shumë e rëndësishme për njerëzit që vuajnë nga dhimbjet e shpinës ose probleme të tjera shëndetësore. Këshillohet të merrni një dyshek i cili ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-04-2020, 22:15:07

Topshop.al

Top Shop - porosi onlineProdukte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen.Studio Moderna Albania Sh.p.k. Rr: Sami Frashëri, Përballë Drejtorisë së Policisë, Kulla 'MET...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-04-2020, 22:14:00

Ngjyra.com

Portali informativ shqiptar www.Ngjyra.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-04-2020, 17:58:28

f2n2.mk

Portali informativ shqip ne Maqedoni www.f2n2.mk/sq/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-04-2020, 17:56:50

News33.tv

Portal informativ shqiptar me lajme dhe informacione www.News33.tv
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-04-2020, 17:55:35

Neshesh.mk

Portal informativ shqiptar me lajme www.Neshesh.mk
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-04-2020, 17:54:15

Medial.mk

Portal informativ shqiptar www.medial.mk
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
24-04-2020, 16:50:02

Sitabejm.com

Nje portal me guida nga me te ndryshme ne gjuhen shqipe. www.Sitabejm.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
24-04-2020, 12:56:52

Agronews.al

Busulla per fermerin dhe agrobiznesin shqiptar www.Agronews.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
24-04-2020, 12:54:09

Besimtari.com

Portal per myslimane shqiptare www.Besimtari.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
24-04-2020, 12:46:41

Kerkomjekun.com

Kerkomjekun.com është portali i parë kosovar i cili i ndihmon pacientet të gjejnë mjekët, dentistët apo trajtimin që atyre u nevojitet. Si ide ka lindur në vitin 2012 nga një nevoje personale për shërbime shëndetësore. Gjatë kërkimve tona përmes miqëve dhe në internet kemi vërejtur shumë shpejtë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
24-04-2020, 12:45:06

Salus.al

Salus merr përsipër të kurojë pacientët me shërbime shëndetësore të nivelit shumë të lartë, të cilat ofrohen gjithnjë me etikë dhe profesionalizëm. Salus i garanton pacientit trajtimet më të mira të mundshme, duke përdorur teknologji të përparuara, mënyra diagnostikimi dhe kurimi avangardë dhe o...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
24-04-2020, 12:42:44

Fzkm.org

Poliambulanca “At Luigji Monti” në “Rrugën e Kavajës”, Nr.120 në qendër të qytetit të Tiranës.ofron shërbim të kualifikuar diagnostikimi dhe terapie, falë bashkëpunimit të specialistëve të ndryshëm. Poliambulanca është e lidhur me Qendren Stomatologjike dhe me Qendrën e Fizioterapise(te vendos...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
24-04-2020, 12:41:05

Merjabioprodukte.com

Merja Bioprodukte ka filluar aktivitetin e saj në vitin 1997 në qytetin e Tiranës. Objektivat tona janë grumbullimi, përpunimi i bimëve etero-vajore dhe erëzave të kuzhinës, prodhimi i vajrave bimore e esenciale; tharja, ruajtja e përpunimi i bimëve në standarte të larta. Gjatë viteve 2008-2013 ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
24-04-2020, 12:38:32

Smartcenter.al

Smart Center është një qendër gjuhësh të huaja e cila operon në Vlorë prej 11 vitesh. Që prej çeljes së saj, Smart Center ka bërë një punë të palodhur për arsimimin e të rinjëve të qytetit të Vlorës, si dhe qyteteve dhe fshatrave pranë, duke ofruar një sërë kursesh e trajnimesh në gjuhën angleze...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe