Portalet Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Webfaqet dhe portalet shqiptare online

Pergjigje nga: 1dhe1.com, LuXor, albi2

www.Nastradini.com & www.ParajsaChat.com

1dhe1
14-03-2021, 22:08:27
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, 3ndrit, UrL

Tiranachat.net

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Screenshot_20201027-183902.jpg
Pergjigje nga: olti, taralushi

xeher.de

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1588145959464.jpg
*
Aleksandra Tristo
17-07-2020, 23:34:21

Mp3converter.al

Nje website shqip qe ju mundeson te shkarkoni kenget nga youtube dhe ti konvertoni ne mp3 https://mp3converter.al/youtube-to-mp3-al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Dua.com

M A X
04-06-2020, 00:02:05
 Picture1-e1591040494698-780x439.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 23:47:52

Newsport.al

Portali shqiptar me lajme nga sporti www.Newsport.al
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 23:39:35

Gruajatekgruaja.com

“Gruaja tek Gruaja” kontribuon në reduktimin e dhunës në familje dhe rritjen e mirëqënies së grave dhe vajzave nëpërmjet mbështetjes së viktimave të dhunës në familje përmes ofrimit të shërbimeve psiko-sociale për familjen:

M A X
30-04-2020, 23:38:24

Keshillapsikologjike.info

Pershendetje lexuesit e mije te dashur! Shpresoj qe secili prej jush do te gjej nga dicka per boten shpirterore, personale, familjare, shoqerore dhe kombetare, ne mesin e shkrimeve te mija modeste, keshilla psikologjike. Miqesisht do ti pres nga ju te gjitha komentet dhe sygjerimet, qe per baze ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 23:37:22

Islamshop.ch

Islam Shop – Dyqani i Fondacionit të Rinisë Islame ne Zvicer www.Islamshop.ch
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 23:35:47

Islamgjakova.net

Portali mysliman www.Islamgjakova.ne t
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 23:34:21

Rtvpendimi.com

Me emrin e Allahut, të Gjithmëshirshmit, Mëshiruesit Radio Televizioni Pendimi është Medium Islam në gjuhën shqipe, që filloi punën e saj në Tetor të vitit 2006. Rtv Pendimi synon përhapjen e diturisë fetare dhe rrënjëzimin e metodologjisë te të gjithë myslimanët e rajonit dhe te ata të cilët hu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2020, 23:33:13

Shkollaislame.com

Iniciativa "Shkolla Islame" në bashkëpunim me njerëzit e dijës dhe thirrësit synon të zhvillojë aktivitetin edukativ islam, të rritë cilësitë e njohurive, të rritë vazhdimisht grupin përfitues nga aktiviteti ynë, nga kjo dituri që ne e ndajmë bashkë me ta dhe të jetë e dobishme kjo iniciativë pë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe