Ballkani.info - Portalet Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ballkani.info

Ballkani.info

· 2 · 330

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 14-04-2020, 20:23:20
Portal informativ me lajme shqip www.Ballkani.info

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 14-04-2020, 20:23:52
Ballkani.info si media online është e fokusuar në politikën e brendshme dhe të jashtme, në analiza e replika dhe në gjithçka që ndërlidhet me interesin e përgjithshëm të qytetarëve. Ballkani.info synon të sjellë saktësi, objektivizëm dhe informim të drejtë për lexuesit  në të gjitha rrafshet e aktualitetit, në përputhje me etikën dhe standardet profesionale të gazetarisë.

Temat e fundit