Behuprofesional.com - Portalet Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Behuprofesional.com

Behuprofesional.com

· 1 · 457

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 30-04-2020, 13:44:42
OJQ “Professional Upgrade” është themeluar në Prishtinë me qëllim të promovimit të teknologjisë, edukimit dhe aktiviteteve tjera kulturore dhe edukative në Republikën e Kosovës.

Stafi i OJQ-së kryesisht është i përbërë  nga vullnetarë të fushave të ndryshme të cilët ndihmojnë në realizimin e projekteve të ndryshme në të mirë të qytetarëve të Republikës së Kosovës, padallim moshe, gjinie apo etnie.

Projekti, platforma edukative online “Bëhu Profesional”, është projekt i implementuar nga OJQ “Professional Upgrade” dhe i mbështetur dhe financuar nga Ministria e Inovacionit dhe Ndërmarrësisë në Republikën e Kosovës.

Qëllimi i këtij projekti është që të ofrohen Kurse dhe Trajnime të fushave të ndryshme online, ku do të ken qasje të gjithë qytetarët e interesuar pa pagesë. Kjo platformë do të mirëmbahet rregullisht me kurse të reja, varësishtë nga interesimi i qytetarëve për fusha të caktuara bëhet edhe prioriteti për Kurse të caktuara.
www.Behuprofesional .com

Temat e fundit