Kerkomjekun.com - Portalet Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kerkomjekun.com

Kerkomjekun.com

· 1 · 447

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 24-04-2020, 12:46:41
Kerkomjekun.com është portali i parë kosovar i cili i ndihmon pacientet të gjejnë mjekët, dentistët apo trajtimin që atyre u nevojitet. Si ide ka lindur në vitin 2012 nga një nevoje personale për shërbime shëndetësore. Gjatë kërkimve tona përmes miqëve dhe në internet kemi vërejtur shumë shpejtë që informatat nuk janë të mjaftushme dhe koha drejt arritjes së tyre është relativisht e gjatë. Këtë vendosem ta ndryshojmë!
Kur ne ju tregonim miqëve tanë për problemin tone vrejtem që nuk jemi të vetëmit që ballafaqohen me mungesën e theksuar për informata të sakta rreth shërbimeve mjeksore në kohën e duhur – pikërisht kur ne kemi nevoj për to. Deri më tani jemi lodhur dhe kemi humbur kohë duke thirrur familjarë dhe duke vizituar ordinance, deri sa kemi gjetur mjeken apo mjekun e duhur. Por kerkomjekun.com do të ndryshoj këtë duke shkurtuar rrugën që duhet të bëjë pacienti drejtë trajtimit që atij ju nevojitet.
Kerkomjekun.com si një bazë e të dhënave mbi ofruesit shëndetësor në Kosovë do të ishte e pavlerë nese nuk do të kishte mënyra të kërkimit të përshtatshme për përdorim nga vizitorët e faqes. Ne kemi investuar mund dhe kohë që vizitorët të gjejnë shpejtë dhe saktë atë që u nevojitet. Kërkimet e ndryshme si ai intuitiv, i avansuar dhe ai përmes panelit kërkuese janë menduar mirë dhe punuar me një dizajn që siguron funksionalitet optimal dhe përdorëshmëri të lehtë. Shërbimet e Kerkomjekun.com mund të shfrytezohen edhe në gjuhen angleze dhe serbe.
www.Kerkomjekun.com

Temat e fundit