Nje domen per Kosoven - Kos.al - Portalet Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nje domen per Kosoven - Kos.al

Nje domen per Kosoven - Kos.al

· 6 · 907

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 13-05-2010, 18:44:35


Nje ide interesante nga Gorani Technology. Me Kos.al i mundesohet secilit te marre nje domen shqiptar te personalizuar per Kosoven shqiptare.

Domenin mund ta porosisni ketu: http://www.kos.al/system/
WhoIs: http://www.kos.al/whois/

« Editimi i fundit: 24-05-2010, 16:29:31 nga M A X »

 • Postime: 171
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 14-05-2010, 09:22:10
Po jashtezakonisht mir po te kisha ndonje host ne vend do ta kisha marr nje domain ketu.

Kishin bere nje gabim tek kos.al/system/ ne vend se te shkruante "Porosit Domainin" shkruante "Prosit Domainin"

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 14-05-2010, 09:51:20
Merr host ketu http://www.freehostia.com/ Une e kam pas testuar para disa kohesh dhe eshte i mire. E ke komplet falas.

 • Postime: 171
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 14-05-2010, 11:34:11
Falimnderit Max sme kishte vend mendja te perdori ndonje host falas, neyse sapo aplikova per Gjilani.Kos.Al shpresoj ta pranojne.

 • Postime: 119
 • Karma: +1/-0

#4 ne: 24-05-2010, 15:42:48
Nese mund te lidhet me blogger do ishte mrekulli :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 24-05-2010, 18:58:47
Blogger nuk ofron Name Servers, keshtu qe nuk mund te behet.

Temat e fundit