Shqiptarja.com - Portalet Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shqiptarja.com

Shqiptarja.com

· 4 · 619

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 21:25:34

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-05-2020, 13:41:38
Mashtrues, prodhues fake news dhe b*thlepires te qeverise se Rames.
 

Fotografia reale eshte e vitit 2018
 

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 12-05-2020, 14:01:49
Ah dhe paaftesia dhe mediokriteti nuk mungojne gjithashtu.
 

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-09-2020, 16:07:17
Ah dhe paaftesia dhe mediokriteti nuk mungojne gjithashtu.
 

Po pse mo eshte e thene qe po qene vellezer duhet te njihen?  :D :P

Temat e fundit