×
Hyrja
Profili

Shqiptarja.com

Shqiptarja.com

· 4 · 275

  • Postime: 21592

ne: 03-03-2020, 21:25:34

  • Postime: 611
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-05-2020, 13:41:38
Mashtrues, prodhues fake news dhe b*thlepires te qeverise se Rames.
 

Fotografia reale eshte e vitit 2018
 

  • Postime: 611
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 12-05-2020, 14:01:49
Ah dhe paaftesia dhe mediokriteti nuk mungojne gjithashtu.
 

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-09-2020, 16:07:17
Ah dhe paaftesia dhe mediokriteti nuk mungojne gjithashtu.
 

Po pse mo eshte e thene qe po qene vellezer duhet te njihen?  :D :P

Temat e fundit