Si ju duket kjo? - Portalet Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ju duket kjo?

Si ju duket kjo?

· 5 · 860

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 12-01-2014, 23:13:34
Behet fjale per faqen me te re shqiptare www.shqipopedia.com. nje faqe tek e cila do te gjeni dicka te re dhe te ndryshme nga shume faqe qe tashme keni ndeshur ne rrjet, per me shume hidhini vete nje sy www.shqipopedia.com  ;)

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-01-2014, 23:55:00
Shume ide e mire, do ta vizitoj shpesh, suksese :)

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-01-2014, 00:11:33
Shume ide e mire, do ta vizitoj shpesh, suksese :)
flm misterE vizitoje sa te duash por nuk eshte faqa ime  :D  ;)

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 13-01-2014, 00:25:28
Aha ok, gjithsesi do e vizitoj sepse kishte gjera interesante :)

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 13-01-2014, 01:23:37
Aha ok, gjithsesi do e vizitoj sepse kishte gjera interesante :)
Eh, po nga ajo qe edhe mua duke se kishte dicka interesante mendova qe ta publikoja ketu  ;)

Temat e fundit