Si ju duket theme e re e my website - Portalet Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ju duket theme e re e my website

Si ju duket theme e re e my website

· 5 · 933

 • Postime: 66
 • Karma: +0/-0

ne: 20-04-2012, 14:58:25
Duke marr dhe idet e te tjerve  nga ky forum  qe me  than qe  theme qe ke  nuk eshte aq  ok  mendova te ble nje te re , si ju duket kjo theme ? jepni mendimin tuaj te mire apo te keq  cdo fjale eshte kenaqesi  duke  mesuar  dhe me shume  nga ju... Website : WwW.Lajmesot.NeT

Ju Faleminderit !

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 21-04-2012, 02:09:11
Mua mire me duket megjithse nuk e mbaje mend pamjen e pare qe ke pasur,
Por duhet te dishe nje gje: Nese ty te pelqen vete dhe ne SEO je Ok mos e vrti mendjen, se njeri e do pa pjekur dhe tjetri te djegur LOL

 • Postime: 66
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 21-04-2012, 12:19:56
Mua mire me duket megjithse nuk e mbaje mend pamjen e pare qe ke pasur,
Por duhet te dishe nje gje: Nese ty te pelqen vete dhe ne SEO je Ok mos e vrti mendjen, se njeri e do pa pjekur dhe tjetri te djegur LOL

Hahahhah Faleminderit  poshnja  por  per seo nuk ja jap fare ,  nuk  marr vesh shum po lexoj  por prap nuk po e kuptoj , sa qe dhe theme qe bleva  ishte me seo brenda te instaluar sic e kan kto te wordpress por nuk  kuptoj shum mire, do doja  ndonje te me ndihmonte..:)

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 21-04-2012, 15:34:52
Shum theme e shperndar, vendos foto me permasat e duhura ne featured

 • Postime: 66
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 22-04-2012, 03:22:30
Shum theme e shperndar, vendos foto me permasat e duhura ne featured

me duket do rikthehem tek ajo ku isha...kur mesohesh me dicka dhe me s, te tjerat te duken si te shpifura :)

Temat e fundit