Tiranachat.net - Portalet Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tiranachat.net

Tiranachat.net

· 5 · 1385

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 16-08-2011, 02:57:39
 

TiranaChat.Net eshte nje nga faqet me serioze shqiptare ne internet, qe fale punes disa vjetore ka krijuar nje publik goxha te gjere. Ndoshta ndokut s'ia merr mendja se kjo faqe ka aty te 20 mije unike ne dite, por keshtu eshte e verteta.

Sefundi vura re qe kane vene dhe nje pamje te re, qe per mendimin tim e ben te duket faqen aktualisht akoma me profesioale.

Sic mund te vetekuptohet Tiranachat perdor Wordpress dhe pamja e re duket si e bere kastile per kete faqe, por mund dhe te jete e bazuar ne ndonje te gatshme.
Favicon nga ana tjeter s'eshte fare ne nivelin e faqes. Teper e dobet.
Nese te duhet domosdoshmerisht te perdoresh nje me flamurin kombetar, atehere kjo eshte me e lezetshme -->

Urime  RappeR per suksesin e arritur.

« Editimi i fundit: 28-12-2020, 13:42:53 nga M A X »

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 16-08-2011, 15:20:12
ndoshta eshte strategjia e tij,por me sa pashe poshte cdo lajmi te publikuar mungon vendi per ta komentuar ate. sa per pamjen nuk kam cfare them me duket perfekte,paster,bukur dhe qarte.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 16-08-2011, 17:12:33
 RappeR punon shume ne ate faqe dhe aty ka goxha te ardhura nga reklamat... por sic e ke permendur kjo eshte arritur me pune shume vjecare dhe me profesionalizem ! Nuk eshte e rastesheshme qe ka ata vizitore!

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 17-08-2011, 00:43:02
Versioni i ri i faqes e ben shume me te bukur, me pelqen shume se qenka vertet i paster, dhe jo i ngarkuar.

Suksese :)

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 28-12-2020, 13:44:57
Si ka mundesi qe portali eshte mbyllur?

Temat e fundit