Topshop.al - Portalet Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Topshop.al

Topshop.al

· 1 · 440

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 27-04-2020, 22:15:07
Top Shop - porosi online
Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen.
Studio Moderna Albania Sh.p.k. Rr: Sami Frashëri, Përballë Drejtorisë së Policisë, Kulla 'METROPOL' Kati 1, Tiranë, NIPT: K32208001C - Telefon: +355 (04) 451 44 00
Të gjitha shitjet e produkteve shoqërohen me faturë tatimore. Përdorimi i faturës është lejuar nga Drejtoria e Përgjithsme e Tatimeve me autorizim Nr. 12283/3 datë 11.07.2018. Kompania mundëson transportin e produkteve në të gjithë territorin e Shqipërisë me anë të korrierit dhe klienti paguan në momentin që tërheq pakon. www.topshop.al

Temat e fundit