×
Hyrja
Profili

Webmaster.AL - Antaret qe kane ardhur nga webmaster.al

Webmaster.AL - Antaret qe kane ardhur nga webmaster.al

· 9 · 585

  • Postime: 28

ne: 22-04-2013, 10:53:37
pershendetje,


Prezantimi per Antaret qe kane ardhur nga webmaster.al.

ka plote antare te forumit wmal, qe kane lene pa perfunduar marreveshje midis tyre, nga mbyllja e pa parashikuar e forumit.

une vet kam qene i regjistruar ne forumin wmal me pseudonimin "Migen" dhe kam lene nje marrveshje pergjysem me antarin "pa emer"  pra nqs eshte i regjistruar personi ne fjale ketu, le te me rikontaktoje, per ti bere pagesen qe kemi bere marreveshjen tek wmal.

si puna ime besoj se mund te kete dhe plote te tjere, pra secili te shruaj ne kete teme pseudonimin e vjeter qe kishte tek wmal, qe te rivendosen lidhjet perseri.

  • Postime: 7

#1 ne: 22-04-2013, 17:45:25
Nuk e di nese e ke hapur per gjithe anetare e wm.al qe kane qene dhe kan ardhur ketu apo vetem per ata qe i kan ngelur marreveshjet pa perfunduar.Por mesa lexova titullin eshte per te gjithe.

Une jam VADET , anetare per rreth 2 vite tek wm.al.Por mbasi u mbyll u regjistrova ketu,shpresoj tia kalojme sa me mire :).

  • Postime: 6

#2 ne: 23-04-2013, 13:47:30
U bene tre vite ne Webmaster.AL
Jam Aldo.R :)

  • Postime: 1

#3 ne: 23-04-2013, 21:29:29
Pershendetje te gjitheve, kam pasur gati 5 vite ne webmaster.al (misteralb). Kam disa vite qe merrem me web ne fusha te ndryshme si psh web design, web development, seo, etj.

  • Postime: 2

#4 ne: 25-04-2013, 18:54:37
Pershendetje, ky eshte postimi im i pare ketu  :)
Quhem Francesko, 21 vjec nga qyteti i Vlorës. Kam tentuar 2 herë te regjistrohem ne faqen e webmaster.al por nuk me kane aprovuar (nuk e di perse).
Aktualisht jam student per Tek.Informacioni Viti II.
Kam njohuri te mira ne HTML & CSS, dhe mjaftueshem ne PHP dhe JAVA pasi kto te fundit tani po i pervetesoj.
Nje prezantim modest sa per fillim :P
Shpresoj t'ja kaloj sa me mire me komunitetin tuaj.

  • Postime: 8

#5 ne: 25-04-2013, 21:29:13
Nuk kisha shume kohe qe kur isha rregjistruar ne wm.al vetem disa muaj gjithsesi atje kisha te njejtin username Hajdi.

#6 ne: 25-04-2013, 21:31:55
Cuna, po si po ju shko emigrimi? Keni shume placka me vete? Kishit shume vite besoj pa leviz nga ai websiti dhe besoj qe jeni pak te tronditur nga kjo gje. Shpresoj qe te stabilizoheni mire ketu.

  • Postime: 1439
  • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 25-04-2013, 21:39:25
darknet02 nuk kalova mire tek wm.al, kam tentuar ca slume te vogla, thjesht per kureshtje  :D, por betohem qe nuk kam patur dore ne sulmet e fundit qe cuan deri ne mbylljen e forumit  ^o)

  • Postime: 305
  • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 26-04-2013, 01:16:10
Pershendetje te gjitheve. Kisha nja 7 vjet pa hy ne ket forum :) Mirse ju gjeta miq te Webmaster.al

Temat e fundit