www.toptreg.com, tregu qe bashkon shqiptaret - Portalet Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

www.toptreg.com, tregu qe bashkon shqiptaret

www.toptreg.com, tregu qe bashkon shqiptaret

· 1 · 688

  • Postime: 5
  • Karma: +0/-0

ne: 06-01-2012, 23:43:33
www.toptreg.com synon të bëhet tregu më i madh mbarëshqiptar i shitblerjeve dhe shërbimeve në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe diasporë.

Faqe per shpallje dhe njoftime ka shume, po cka dallon www.toptreg.com nga te tjeret :


* Shume lehte dhe shpejte per te publikuar nje shpallje te re

* Nuk kerkon regjistrim per te publikuar shpallje te re

* Integrim me Google maps

* Algoritem te avancuar te motorit per kerkim te shpalljeve

* Hapjen e butikut falas, per kompani ofron publikim te shpalljeve shume te shpejte

Jeni te mirseardhur te komentoni www.toptreg.com !

Temat e fundit