×

Prezantimi im me nje foto!

Prezantimi im me nje foto!

· 35 · 18419
milanisti
ne: 03-08-2004, 11:16:51
Ky jam unë ;)
« Editimi i fundit: 25-01-2006, 12:30:55 nga BESIM »

 • Postime: 462
 • Gjinia: Femer
jersey_gurl
#1 ne: 05-02-2005, 00:48:16
Kjo jam une Jersey_Gurl....
Ka qene mengjes edhe dukem shume BUSTED.....SoRrY :D

« Editimi i fundit: 05-02-2005, 00:51:56 nga BeRni »

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#2 ne: 12-02-2005, 14:15:21
Ky jam un ;)
pa me ma ba hallall se kam dal pa ngjyra,pa ca me ba skena pas drita :P

UNITED ALBANIA
#3 ne: 07-03-2005, 04:22:07

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
cooldancer
#4 ne: 29-04-2005, 03:37:03
ja une  :P

 • Postime: 7
Gjergji78@
#5 ne: 11-05-2005, 12:06:07
 une dhe EX-i... i'm available now girls.. ka ndonje nga worcester mass, boston area ktu :D • Postime: 861
 • Gjinia: Femer
bUbaGhEttO
#6 ne: 16-06-2005, 14:50:23
Ja dhe un KJo e para fare me fustanin e Kuq


kemi qen ne një birthday party :-*
« Editimi i fundit: 29-01-2006, 00:53:43 nga Berni »

 • Postime: 12234
Lefter
#7 ne: 13-11-2005, 13:34:40
Ja kjo eshte fotoja ime...se di sa vjec 3-4 mduket (?)

 • Postime: 5
 • Gjinia: Mashkull
Gonnzz
#8 ne: 17-01-2006, 14:18:35


Une jam ky, jam user i ri dhe s'mujta me e gjet topikun per Prezentim, apo nuk kerkova shume...apo apo....nuk ekizston fare.

p.s. Topiku na qenka per upload fotosh jo per muhabete !!!
Keep order all.

Mire se ju gjej te dashur vllezer & motra :D
Cheers nga Prishtina.

 • Postime: 3
 • Gjinia: Mashkull
Joli
#9 ne: 03-02-2006, 06:14:44
Ky jam une, Joli

 • Postime: 851
iShUlLi
#10 ne: 17-03-2006, 13:27:35
Kiss...!

 • Postime: 39
etno3
#11 ne: 19-03-2006, 12:55:34
qe  valla qeky jam une bre njerezz

 • Postime: 58
 • Gjinia: Mashkull
LORENC06
#12 ne: 17-04-2006, 13:52:36
   HI ALL              KY JAM UNE  LORENC

 • Postime: 9
 • Gjinia: Femer
prEttY
#13 ne: 18-04-2006, 07:55:45
Kurse un jam kjo ktuuuuuuuu  :D  :engjell:


 • Postime: 4
 • Gjinia: Mashkull
ESIDO
#14 ne: 03-05-2006, 17:19:26
 ky jam une  

 • Postime: 56
 • Gjinia: Femer
Hollowienna
#15 ne: 03-05-2006, 18:15:58

 • Postime: 1533
Karatisti
#16 ne: 05-05-2006, 16:13:57
Ja nje foto me motren time te vogel!

[attachment[/attachment]

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#17 ne: 05-05-2006, 16:22:51
Ja një foto me motren time te vogël!
Vdeksha une per ate bebin majtas... edhe djathtas..  :perqafim :perqafim

meqe ra fjala... :D :D

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#18 ne: 06-05-2006, 10:35:46
  Kjo jam une  :) :)

 • Postime: 288
 • Gjinia: Mashkull
"! ! RaGAzZo Di MaRe ! !"
#19 ne: 19-05-2006, 17:16:50
ja dhe nji tjeter :)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2357
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#20 ne: 15-06-2006, 16:41:47
Jemi atje ku jemi dhe bota  nuk na ....
http://www82.rockyou.com
« Editimi i fundit: 15-06-2006, 18:27:46 nga kreksi »

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#21 ne: 30-06-2006, 23:58:29
kreksi, linkun e ke gabim. Linku i sakte eshte ky:

http://www82.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=28901178

 • Postime: 23579
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#22 ne: 11-07-2006, 09:50:22
Une para dy javesh  :-)

 • Postime: 1364
 • Gjinia: Mashkull
xhavo
#23 ne: 07-08-2007, 23:13:09
Për ata qe i ka marrë malli t'me shohin


In durazzo, Albania. En qershor 2007!

 • Postime: 23579
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#24 ne: 07-08-2007, 23:46:55
Qeke gjith ai cun ;) Besoj se tani do te cojne gocat MP :D