Probleme / Zgjidhje

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Cdo problem e ka nje zgjidhje

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Anesti

Berisha: Asnjë lypës minoren në rrugë për lëmoshë

1dhe1
14-03-2021, 00:44:21
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: shejtania, Gerti1, erlehta

Sekretet e internetit: Une, shqipetarja modele-webcam!

Shej
17-06-2013, 18:26:46
lol
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
21-06-2012, 19:01:57

ISHP: 40 mijë persona përdorues të rregullt të drogës!

40 mijë persona janë përdorues të rregullt të drogës në Shqipëri. Këto janë shifrat zyrtare që vijnë nga Institutit i Shëndetit Publik. Raporti i këtij institucioni jep shifra tronditëse për përdorimin e drogës nga nxënësit e shkollave.Të dhënat flasin se 1.9% e fëmijëve e kanë provuar drogën pë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
02-05-2012, 18:57:18

Dhuna ndaj gruas ne Shqiperi: Fenomen apo pasoj e mentalitetit?!

Dhuna ndaj gruas është një dukuri botërore, por vendi ynë mban përqindjen më të lartë të përhapjes së këtij fenomeni në të gjithë Ballkanin. Kjo shpjegohet me faktin se shoqëria shqiptare,e identifikuar si një shoqëri patriarkale, ka një histori të gjatë të dominimit të burrave në jetën sociale....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
30-04-2012, 19:11:12

Nuset e mitura të Kosovës!

PRISHTINE - Tradita e martesave të hershme tek komuniteti rom, ashkali dhe egjiptas, (RAE) nuk ka pësuar ndryshime. Vajzat e tyre ende martohen të mitura si nënat dhe gjyshet. Kur fëmijët lindin fëmijë, sfidat janë të mëdha. Edhe pse sapo kanë kaluar të 40-tat, Gezimi dhe Sulltanja egjiptas, kan...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta

Si jetoj me djalin e droguar

erlehta
24-04-2012, 23:10:07
Droga, statistikat në Shqipëri - Pasdite ne Top Channel Albania Është quajtur ferri mbi tokë dhe nëse biem dakord me këtë atëherë në këtë ferr jetojnë rreth 5 mijë shqiptarë. Megjithëse nuk ka studime që përcaktojnë numrin e saktë të përdoruesve, shifrat janë alarmante. Sipas Institutit të Shëndetit Publik
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erionmuca, Trendafili i kuq

5 vjece nuse!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Mishel Forever, Gjumashi

Kur idiotet flasin per ceshtje fetare

erlehta
21-12-2011, 15:13:08
Tamam idiote.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-11-2011, 16:25:33

25% e shqiptarëve me depresion

Problemet ekonomike dhe papunësia po ndikojnë negativisht mbi shëndetin mendor të shqiptarëve, duke bërë që rreth 750 mijë shqiptarë, apo 25% e popullsisë së vendit të vuajnë nga problemet mendore. Një shifër alarmante kjo që tregon nivelin e lartë të depresivëve dhe skizofrenve në një vend si i...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, olti

Droga, 7-8 mijë shqiptarë janë përdorues të rregullt

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
23-11-2010, 12:14:16
E tmerrshme!!!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
31-10-2010, 01:20:59

Trafiku kaotik dhe shperfillja e rregullave - Sa e vështirë të jesh... "qytetar"

Nga Renato HysenllariPërgjatë viteve të fundit, përpos rritjes galopante të popullsisë në kryeqytet, në përpjesëtim të drejtë ka vijuar edhe shtimi marramendës i numrit të automjeteve që qarkullojnë apo edhe prehen në arteriet dhe rrugicat e metropolit shqiptar. Ky fenomen i kohëve moderne është...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
14-10-2010, 20:09:57

Eutanazia e (pa)ligjshme në vendin tonë

E drejta per te patur nje jete dinjitoze i takon cdokujt. Shtete me demokraci të përparuar dhe individë të saj, gjykojnë se e tillë meriton të jetë edhe vdekja.Gjithnjë e më shumë sot po konsiderohen vetëvrasjet me ndihmën e mjekësisë, apo ndryshe e quajtur eutanazia. Në fakt kjo gjendje është b...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

BabyGirlⓋⓛⓅ
14-10-2010, 06:38:55

NJEREZ TE HUMBUR

08-10-2010-Të tjera dëshmi të reja vijnë ekskluzivisht nga persona që janë të përfshirë në rrëmbimin e Bleona Matajt. -Rihapen kërkimet për Artan Xhukellarin në Nafplio, aty ku emigrantë shqiptarë pretendojnë se ai ndodhet. -Një tjetër histori, rikthen vëmendjen përpara 13 vitesh, kur një vajzë ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Trendafili i kuq

Diskriminimi i grave, Shqipëria raporton në OKB!

Shej
29-07-2010, 10:30:51
uhhh ene ketu
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
18-07-2010, 09:25:59

Vartësia e pashmangshme ndaj internetit!

Pavarësisht të gjitha përgjigjeve që marrim përmes internetit, potenciali i tij i plotë për të ndryshuar jetët tona mbetet ende i panjohur. Ja disa hapa për të kuptuar "veglën" më të fuqishme të epokës sonë.Pavarësisht të gjitha përgjigjeve që marrim përmes internetit, potencial...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
17-07-2010, 02:07:59

Kanuni i Lekë Dukagjinit “kodi”, që vret në kohë moderne

Në trojet shqiptare, që moti rrojnë dymbëdhjetë kanune të ndryshme dhe në mes  tyre qëndron ai i Lekë Dukagjinit, që vret edhe në ditët tona, duke sfiduar dhe ligjet e kohës.Ky tabu i rëndë është mbartur mes shqiptarëve me dhimbje e barrë peshuese, për vetë faktin se shteti shqiptar për gjatë hi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
09-01-2010, 00:15:36

Gjakmarrje ne moshen e internetit

Tirana eshte metropoli qe te josh me vezullimin e jetes se dites dhe te nates. Brenda pak viteve kryeqyteti shqiptar u kthye ne endrren e pjeses me te madhe te atyre qe kerkonin nje jete me te mire, por ndonjehere me cmim te larte.Por eshte pikerisht ky qytet i madh, me shkelqimin dhe modernizmi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
24-11-2009, 22:15:26

Dhuna familjare ne Shqiperi!

Vetem brenda 9 muajve te ketij viti, te pakten 990 persona kane kerkuar ndihmen e Policise se Shtetit pasi jane dhunuar nga bashkeshorti, femijet apo dhe grate e tyre. Dhuna fizike dhe psikologjike qe eshte denoncuar tregon vetem nje pjese te vogel te konfliktit qe ndodh brenda familjeve shqipta...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe