Probleme / Zgjidhje - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Cdo problem e ka nje zgjidhje

*
durra
25-07-2009, 10:59:44

Problemi i pashaportave biometrike per shqipetaret ne greqi dhe gjithe boten

 hmmmmm:  per ne emigrante qe nuk udhetojme per ne shqiperi per arsye dekumentacioni,si munte ti behet halli per-pashaporta.si mund te pahisemi me kete dekument,jane shume shqipetare qe ka...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, dreamm, bilderberg

A është riciklimi përparësi në jetën tuaj?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Anesti
02-10-2008, 15:14:54

Trashëgimia fetare serbe pa Kishën Ortodokse Serbe?

Fokus/Trashëgimia fetare serbe pa Kishën Ortodokse Serbe? 02-10-2008 / Gazeta 55 Zyra Civile Ndërkombëtare në Kosovë mohon të ketë dialog zyrtar me autoritetet fetare e politike serbe lidhur me mbrojtjen e trashëgimisë kulturore e fetare serbe. Zyrtarë të këtij misioni thonë se do të vazhdojnë p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

BabyDance
25-05-2008, 00:01:53

Ambasada dhe Konsulata te huaja ne Shqiperi

Chinese Embassy in Tirana, Albania  Skenderbej Str. 57 Tirana Albania City: Tirana Phone: 00355-4-232385 Fax: 00355-4-233159 Email: chinaemb_al@mfa.gov.cn Czech Embassy in Tirana, Albania    Rruga Skanderbeu Nr. 10 Tirana Republic of Albania City: Ti
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Altruisti
12-12-2007, 12:00:00

Kush e shpiku...?

Kush e shpiku...?Shkruan: Mirsim MaliqiEkziston apo jo fundamentalizmi islam tek shqiptarët!? Kjo pyetje deri para disa vite bëhej nga e gjithë bota, e cila tani më veçse e ka kuptuar se “fundamentalizmi islam tek shqiptarët” është propagandë serbe dhe vetëm një...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

eurogina
05-12-2007, 02:33:33

Ne gazeten e sotshme te Torontos....

Albanian mom hidingFears deportation: 'I'm so scared'A Toronto mom and her three children -- including 23-month-old twins -- have gone into hiding to avoid arrest by immigration agents who have already nabbed her husband for deportation to Albania. Anilda Tabaj, 32, has...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
selmani
23-10-2007, 13:30:39

a keni literatur per vizatimin

  a mundeni me gjet literatur per vizatimin per shkak se pom nevojitet per lenden e artit e kam afatin deri te enjten ku me dergu ne qoftese ka mundesi me ma que sa ma shpejt ne imellen cimla@hotmail.com .ju falimenderit per mirkuptim
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe