Arrestohet shqiptari. Përdhunonte vajzën prej 10 vjetësh - Probleme / Zgjidhje

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Arrestohet shqiptari. Përdhunonte vajzën prej 10 vjetësh

Arrestohet shqiptari. Përdhunonte vajzën prej 10 vjetësh

· 9 · 552

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

ne: 16-05-2013, 18:42:01
 ^o)
SELANIK - Një shqiptar 36 vjeçar emigrant në Greqi, është arrestuar, i akuzuar se ka përdhunuar sistematikisht vajzën e tij që kur ajo ishte e mitur.

Historia tragjike është zbuluar në një fshat të Selanikut, pasi vajza, aktualisht në moshën 16 vjeçare, tentoi të vriste veten duke prerë damarët.

Babai 36 vjeçar pranoi krimin dhe rrëfeu para prokurorëve se e kishte përdhunuar të bijën që kur ajo ishte 6 vjeç.

Sipas informacioneve, 36 vjeçari është i papunë dhe pinte vazhdimisht, ndërsa nëna e vajzës thotë se ajo nuk ka kuptuar asgjë gjithë këto vite dhe se kur ka ndodhur akti i tmerrshëm, ajo nuk ka qënë në shtëpi.

36 vjeçari i arrestuar është dërguar në prokurorinë e Selanikut, dhe akuzohet për përdhunim, joshje dhe incest, të cilat gjithashtu, cilësohen nga akuza krime të përsëritura.

(BalkanWeb)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1 ne: 16-05-2013, 19:50:49
wtf

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 16-05-2013, 21:02:05
 ^o)

Keta lloj njerezish edhe vdekjen e kane pak ^o)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 16-05-2013, 22:56:26
Me ben pershtypje nena.......... ^o)...qorre

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 16-05-2013, 22:58:10
qorre me.Q te madhe

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 16-05-2013, 23:00:27
Lajmi pergenjeshtrohet sepse autori i perket kombesise greke,por c'rendesi ka.

C'na rrethojne? :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6 ne: 16-05-2013, 23:04:02
po ska rendesi, shqiptarw,afrikane

ne keto lajme lloji i perngjet kafshes

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 16-05-2013, 23:05:10
I perngjan pisave mos qofshin,se kafshet jane me te kujdesshme :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8 ne: 17-05-2013, 14:03:30
tamam....

Temat e fundit