Rembimi i femijeve. - Probleme / Zgjidhje

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rembimi i femijeve.

Rembimi i femijeve.

· 1 · 965

  • Postime: 7092
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

ne: 22-05-2007, 06:25:10
Kohet e fundit degjon te flitet vazhdimisht per rrembim te femijeve.
Ta lesh femijen ne dhomen e gjumit e kur nena shkon ta shoh, nuk e gjen me..
Dergon femijen per te blere...nuk te kthehet me..

Pret femijen te vija nga shkolla.....vec pret..pret  kur do te me vije.
Kush valle i krijon keto brenga? Kush valle e thyen zemren e nenes?
Te semuret pedofil  apo trafikantet e organeve njerezore?
Apo..Kush?????


Rasti i fundit eshte ai i nje familje angleze e cila kishte shkuar me pushime ne bregdetin portugez. Pushimet e tyre u shnderruan ne dite ferri...rrembehet vajza e vogel ne dhomen e gjumit...
Sot kete vajze e kerkon e gjithe Europa...
 Ky eshte rasti i fundit  por a do te jete valle i fundit????

Temat e fundit