Profile of ***Valeza***

×

Permbledhja

***Valeza*** Zërist

Stats for ***Valeza***
Posts:   11 (0.003 per day)
Vendndodhja:   Skenderaj
Data e regjistrimit:   18-01-2010, 15:26:05
Last Active:   27-08-2013, 17:20:51
Gjinia:   Femer
Age:   37
Offline Offline

Messages - ***Valeza***

1
Café Zerion ツ / Tema me 1 000 000 postime.......
« ne: 04-06-2013, 07:59:54 »
mirëmengjes!!

2
Shqiptaria / Jasharajte
« ne: 08-05-2013, 14:42:37 »
Jasharajt kreanaria kombëtare!!

3
Lojra / Fjale qe nuk permbajn shkronjen ~A~...
« ne: 08-05-2013, 14:22:17 »
hiq

4
Café Zerion ツ / Doja te thoja..
« ne: 23-08-2010, 09:59:55 »
Miremengjes

5
Forumi Islam / Muaji i shenjtë i Ramazanit
« ne: 10-08-2010, 18:53:56 »
Edhe nga ana ime ju uroj te gjith besimtarve agjerim te lehte dhe ramazan te bereqetshem

6
Café Zerion ツ / Si e imagjinoni personin siper jush?
« ne: 12-05-2010, 13:53:01 »
Shume te lezetshem

7
Diskutime / Me gjeni nje emer per bebe (djal)
« ne: 11-02-2010, 09:56:23 »
Auron

8
Café Zerion ツ / Cfare po hani ose po pini tani?
« ne: 11-02-2010, 09:54:39 »
Kafen e mengjesit

9
Café Zerion ツ / Doja te thoja..
« ne: 11-02-2010, 09:53:11 »
Miremjes te gjithve

10
Café Zerion ツ / Si e imagjinoni personin siper jush?
« ne: 02-02-2010, 14:05:35 »
Llafazan

11
I embel  ;)

12
Café Zerion ツ / Si do ta vrisnit te mesipermin
« ne: 30-01-2010, 20:31:18 »
Kengen vallai veq me perqafime

13
Tema Interesante / Me thuaj nje emer te vecante....
« ne: 30-01-2010, 20:27:38 »
Ereza

14
Tema Interesante / Me thuaj nje emer te vecante....
« ne: 30-01-2010, 20:22:34 »
Besar

15
Café Zerion ツ / Nje fjale
« ne: 29-01-2010, 13:30:33 »
Embelsire

16
Café Zerion ツ / Nje fjale
« ne: 29-01-2010, 13:25:39 »
Gjelle

17
Kengen Shejtanen Brentin  :perqafim

18
Café Zerion ツ / Doja te thoja..
« ne: 28-01-2010, 09:26:21 »
Afjetolla

19
Tema Interesante / Me thuaj nje emer te vecante....
« ne: 28-01-2010, 09:24:35 »
Zylqiflije

Zylqifli

20
Café Zerion ツ / Cfare po hani ose po pini tani?
« ne: 27-01-2010, 17:34:05 »
Nje kafe

21
Café Zerion ツ / Protestoj........
« ne: 27-01-2010, 17:29:40 »
Protestoj dhe une bashke me ty ;)


flm mike :perqafim

22
Café Zerion ツ / Protestoj........
« ne: 27-01-2010, 17:20:44 »
protestoj pse nuk proteston sot askush 

23
Café Zerion ツ / Doja te thoja..
« ne: 27-01-2010, 17:16:58 »
sa shpejte po shkon dita

24
Café Zerion ツ / Ideja juaj e castit
« ne: 27-01-2010, 17:15:05 »
   Forumistet qe kane mundesi te tubohemi ne Brezovice ne vikendin e ardhshem.Te gjitha shpenzimet hoteliere i barti une.Kjo nuk eshte shaka. hajt_ktu:


Do ishte mire valla

25
Café Zerion ツ / A tradheton anetari i mesiperm?
« ne: 27-01-2010, 17:09:18 »
besoj jo

Faqe: [1] 2