Profile of @INFO

×

Permbledhja

@INFO Zërist

Stats for @INFO
Posts:   17 (0.004 per day)
Data e regjistrimit:   08-08-2009, 14:33:07
Last Active:   15-01-2010, 16:29:28
Age:  
Offline Offline

Messages - @INFO

1
Portalet Shqiptare / Botaime.tk
« ne: 05-12-2009, 12:49:16 »
Flm e di se kjo qe bej quhet SPAM por nese dikush duhet te bej nje website popullor ben gjithecka.Ti e din dhe vete kur Dikush ben nje oferte tunduese si you win 9999999$ qe e kemi pare ne shume faqe dhe kur klikon te del dicka tjeter nje website tjeter.Pse dhe ne mos te bejme keshtu?

2
Portalet Shqiptare / Botaime.tk
« ne: 04-12-2009, 16:19:33 »
Ne fillim duhet te klikoni tek wesbite www.botaime.tk ne faqe te pare.Ju shikoni nje foto dhe nese e kuptoni atehere komentoni ne comment and rate dhe nese jo kerkoni ndihme ne prape comment and rate.Kur asnje te mos e kete gjetur une do tjua shpjegoj ju faleminderit

3
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Dua te hap nje web falas
« ne: 02-12-2009, 12:49:48 »
Nese deshiron te hapesh nje website free mund te ndihmoj ne krijimin Mund ta gjesh tek webs.com dhe mund ta kthesh ne .tk
ne dot.tk
Nese deshiron te shikosh cfare alternativash jep websi klikoni ne websiten tim www.botaime.tk

4
Nese ti do te kishe website ose ke!
Do te mbushje websiten tend por kur ke mungese klikimesh kush i sheh?
Shiko nje here youtuben tim www.youtube.com/muzikashqipetare

5
Eshte e mire sidomos ai programi ku mund te kapesh nje foto ne com
tek ato buzeqeshjet

6
Bashkepunime | Partneritete / Ti kliko faqen time une tenden
« ne: 01-12-2009, 11:41:31 »
@info hap nje ndhimese per te gjithe qe kane  website
Nese ju klikoni ne websiten tim www.botaime.tk nese beheni member lini komente etc. Atehere une do te klikoj ne tenden.Hmmm  si ju duket pastaj kush deshiron atehere mund te bej parteritet dhe me faqe te tjera
Ju faleminderit
www.botaime.tk

7
kush deshiron te bej parteritet me www.botaime.tk te shkruaj me poshte ju falememinderit

8
si te mund te shes ne webs.com nje produkt!???
une hap nje faqe te re dhe ne fund me del qe nuk eshte per shtetin tim! ka ndonje menyre tjerter?
ju flm

9
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Ndihme me nje reklamim
« ne: 02-10-2009, 15:27:20 »
me duhet dicka per nje reklamim kush mund te me coje linkun e
zerit te rrahjeve se zemres dhe kur vdes njeriu piiiiiiii
me duhet per nje reklamim te www.botaime.tk
NDHIHME

10
haha ke te drejte po
disa jane bere shume membera te  faqeve por nuk i hapin tani kam te drejte

11
Albwebmaster / Ndihme me nje domain email
« ne: 11-08-2009, 13:50:41 »
flm

12
Albwebmaster / Ndihme me nje domain email
« ne: 09-08-2009, 18:46:44 »
nuk kam kerkuar fare per nje domain sepse
do te pyesja si mund te hapet me nje .tk?
me duket se duheshin 300klikime per te marre nje domain falas
me .tk .com

13
hackersat shqipetare i dhane nje mesazh serbise
mos luani kur nuk dini te luani.
hackersat serb sulmuan shqiperine ne web
duke shkruajtur kosova ne zemer te serbise
Khg kosova hackers group me ato shqipetare thyen disa weba te ministrave dhe te tjera duke shkruajtur mos luani kur nuk dini te luani

14
Albwebmaster / Ndihme me nje domain email
« ne: 09-08-2009, 11:45:32 »
po une nje her as nuk kam karte krediti si ta paguaj
apo te shkoj tek lidhjet e int
dhe mos me ofrojne ata nje domain ku ti jap parate kesh

15
te shohim se sa e perdorin zeriyt te tjeret nga websitetet e tjera

16
Albwebmaster / Ndihme me nje domain email
« ne: 08-08-2009, 16:57:36 »
faleminderit max gezohem qe edhe ti paske njohuri te madhe per com
por edhe kur e hap per domains.live.com te japin dy mundesi nje ne
website dhe nje me email
me website e dija por po them per email
gjithesesi faleminderit
por me email nuk me del sepse une e kam hapur membershipin
shpresoj te me ndihmosh\

17
Albwebmaster / Ndihme me nje domain email
« ne: 08-08-2009, 14:45:46 »
me duhet te hap nje domain email ju lutem me ndihmoni dua ta hap me @muzike.webs.com gjithecka di por ne momentin e fundit ku del qe duhet te kopjosh html ne faqen time pra www.botaime.webs.co m&muzike.webs.com me del problem loading page ose domains.live.com

18
ju lutem kush me ndihmon me hapjen e nje domain ne domains.live.com
i di te gjitha deri ne momentin e fundit ku duhet te kopjosh html ne faqen tuaj por me del problem loading page ose prape domains.live.com
ju lutem kush me ndihmon

Faqe: [1]